Felietony

Nowy Tomb Raider prezentuje się fantastycznie

Paweł Winiarski
Nowy Tomb Raider prezentuje się fantastycznie
19

Już materiał z tegorocznych targów E3 robił wrażenie. Macie ochotę na więcej? W takim razie zapraszam - nie pożałujecie. Szczególnie, że nowy materiał prezentuje się jeszcze lepiej niż na imprezie w Los Angeles. W moim prywatnym odczuciu restart serii Tomb Raider był najlepszym pomysłem, jaki móg...

Już materiał z tegorocznych targów E3 robił wrażenie. Macie ochotę na więcej? W takim razie zapraszam - nie pożałujecie. Szczególnie, że nowy materiał prezentuje się jeszcze lepiej niż na imprezie w Los Angeles.

W moim prywatnym odczuciu restart serii Tomb Raider był najlepszym pomysłem, jaki mógł spotkać Larę Croft. Kupiłem Tomb Raidera dwa razy. Najpierw na Xboksa 360, później jego ulepszoną graficznie wersję na PlayStation 4. Obie przeszedłem i mam ochotę na więcej. Nie ja jeden - niby najpierw wydawca, Square Enix, było niezadowolone ze sprzedaży, później jednak liczby zaczęły mówić same za siebie.

Seria odżyła, ale przez to wymagania wobec kolejnej odsłony są ogromne. Wygląda jednak na to, że Crystal Dynamics będzie w stanie im sprostać. Tak przynajmniej pokazuje nowy (i długi - blisko 15 minut) materiał prezentujący właściwą rozgrywkę. Usiądźcie wygodnie, naprawdę warto się z nim zapoznać.

https://www.youtube.com/watch?t=457&v=LM-aqDDWsQk

Rise of the Tomb Raider trafi na półki sklepowe 10 października. Pograją tylko posiadacze Xboksów One, przynajmniej na początku. Nie ma bowiem jeszcze żadnych informacji, kiedy gra ukaże się na PC i PlayStation 4.

Lubię gry na wyłączność, bo dzięki temu wyścig między konsolami nabiera rumieńców. Ale akurat w przypadku Tomb Raidera jestem na nie. Ta seria zawsze pojawiała się na wszystkich platformach jednocześnie i tego typu wykupowanie wyłączności to policzek w twarz fanów serii.

grafika: 1

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Tomb RaiderXbox One