Netflix

Netflix zamierza produkować wszystko - imponująca lista zapowiedzi

KK
Konrad Kozłowski
14

Ekspansja Netflixa jeszcze nigdy wcześniej nie dosięgnęła w tak dużym stopniu rynku europejskiego. Nareszcie tak wiele dzieje się na Starym Kontynencie i nie tylko. A oczywiście wisienkami na torcie są tutaj obydwie polskie produkcje: "1983" i "Wiedźmin".

Nowości zapowiedziane przez Netflix:

 • Pierwszy holenderski serial - nieposiadająca jeszcze tytułu produkcja opowie o młodych mieszkańcach Amsterdamu, którzy mają wszystko: władze, pieniądze, młodość oraz... portal, którzy otworzyli przypadkowo. Dokąd prowadzi? Okazuje się, że do demonicznego świata ze Złotej Ery. Premiera serialu w 2019 roku.
 • Mortel - trudno w to uwierzyć, ale "Mortel" jest już piątą oryginalną produkcją Netflixa z Francji. Akcja skupi się na dwójce nastolatków związanych nadprzyrodzoną mocą. Serial współtworzą Frederic Garcia oraz Mandarin Television.
 • The Wave - seria oparta będzie o film i książkę o tym samym tytule, a także prawdziwych wydarzeniach. Za produkcję odpowiadają Rat Pack oraz Sony Pictures Television Germany. To już trzecia niemiecka oryginalna produkcja Netflixa.
 • Luna Nera - ta włoska seria przeniesie nas do XVII wieku, gdy urządzano polowania na czarownice.
 • Dom z papieru - część 3 - to nie jest pomyłka, Netflix podaje trzeci sezon "Domu z papieru" jako zupełną nowość, ponieważ dopiero teraz serial będzie powstawał pod skrzydłami Netflixa i debiutował tylko online. Wcześniej premiery odbywały się w hiszpańskiej telewizji, która stworzyła dwie pierwsze części.
 • The English Game (Wielka Brytania) - sześcioczęściowy dramat opowiadający historię powstawania futbolu (piłki nożnej).
 • Turn Up Charlie - serial opowiadający o losach DJ-a zmagającego się z brakiem sukcesów. Wieczny kawaler zatrudni się jako opiekunka do dzieci u jednego ze znajomych. Główną rolę zagra Idris Elba, który będzie też odpowiadał za produkcję serii wraz z Garym Reichem. Powstanie 8 odcinków.

Pozostałe informacje:

 • Pierwszy włoski oryginalny film Netflix zatytułowany Rimetti a Noi i Nostri Debiti (Forgive Us Our Debts) wyreżyserowany przez Antonia Morabito, w którym wystąpi Claudio Santamaria, Marco Giallini, a także Jerzy Stuhr. Film pokaże historię człowieka, który w celu odpracowania własnych długów decyduje się na ściąganie zadłużeń innych osób. Jak się okaże, to zajęcie nie będzie takie, jakim sobie je wyobrażał.
 • GLOW – seria, ku pewnemu zaskoczeniu, zyskała sporą popularność, dlatego podjęto decyzję o nakręceniu kontynuacji. Światowa premiera drugiego sezonu została wyznaczona na 29 czerwca. Poniżej znajdziecie bardzo pomysłowy sposób na oficjalne ogłoszenie tej daty. Jak widać, ekipa jest w formie.
 • Maniac – pojawiły się pierwsze zdjęcia z serialu. W serialu w reżyserii Cary’ego Fukunagi występują Emma Stone i Jonah Hill. Maniac opowiada historię dwojga nieznajomych, których połączył nie do końca udany test leków.
 • Stranger Things – sezon trzeci – Jake Busey (Żołnierze kosmosu, Kontakt, Agenci T.A.R.C.Z.Y. i Od zmierzchu do świtu) oraz Cary Elwes (Chwała, Szybki jak błyskawica, Dracula, Robin Hood: faceci w rajtuzach i Narzeczona dla księcia) dołączą do obsady serialu. Cary Elwes wcieli się w Majora Kline’a, a Jake Busey zagra postać o imieniu Bruce.
 • 13 Novembre: Fluctuat Nec Mergitur – trzyczęściowy dokument poświęcony historiom ludzi bezpośrednio dotkniętych zamachem terrorystycznym, który miał miejsce 13 listopada 2015 roku w Paryżu. Premiera na Netflix 1 czerwca 2018 roku.
 • Baby – rozpoczęto właśnie produkcję serialu w reżyserii Andrei De Sica (Synowie nocy) oraz Anny Negri (Witaj smutku). W rolach głównych wystąpią Benedetta Porcaroli, Alice Pagani, Isabella Ferrari oraz Claudia Pandolfi.

 • Dark – sezon drugi – 25 czerwca twórcy serialu rozpoczną produkcję w Berlinie i okolicach.  Poniżej pierwsze zdjęcia z nowego sezonu:
 • Dogs Of Berlin traktujący o gliniarzach ze stolicy Niemiec. Będzie ponuro, będzie mrocznie, będzie brutalnie.

 • Génération Q – to tytuł najnowszego francuskiego serialu komediowego wyreżyserowanego przez Noémie Saglio, za którego produkcję odpowiada UNRATED Studios. Premiera serialu planowana jest na drugą połowę 2018 roku. W obsadzie znajdzie się wiele obiecujących młodych talentów, m.in.: Zita Hanrot (jako Elsa), Sabrina Ouazani (jako Charlotte), Joséphine Draï (jako Emilie), a także Marc Ruchmann (jako Jules).
 • Dom z papieru – część 3 - zaprezentowano pierwsze zdjęcie zapowiadające nową odsłonę. Profesor zaplanuje kolejny napad, a 3. sezon będzie mieć premierę w 2019 roku.

 • Osmosis – to oryginalny francuski serial science-fiction, do którego zdjęcia rozpoczną się w czerwcu 2018 roku. Pierwsze dwa odcinki wyreżyseruje Thomas Vincent (Wersal: prawo krwi, Tunel).
 • The Innocents - produkcja, w której młoda dziewczyna przejawia wyjątkowe zdolności. Brytyjska seria ukaże jej bliską relację z chłopakiem oraz innymi osobami w jej życiu. Szykuje się też ciekawa intryga w tle, bardzo czekam!

https://www.youtube.com/watch?v=ETSZTu1o1K8&feature=youtu.be

 • The Protector – pierwszy oryginalny serial Netflix produkcji tureckiej zyskał oficjalny tytuł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu