Telekomy

Nowa wersja aplikacji Viking App dostępna już w Google Play i App Store

Grzegorz Ułan
4

Wirtualny operator Mobile Vikings poinformował dziś o udostępnieniu odświeżonej wersji swojej aplikacji mobilnej Viking App do zarządzania kontem przez swoich klientów. Aplikacja doczekała się też kilku nowości.

Vikingowie, trzymajcie się steru! Przybywamy do Was z długo wyczekiwaną wiadomością! Wreszcie skończyliśmy pracę nad najnowszą wersją aplikacji Viking App i oddajemy ją w Wasze ręce. Z dumą możemy już powiedzieć: Pracowaliśmy na tym, a nie - pracujemy. Chociaż oczywiście z czasem jeszcze coś do niej dodamy, to dzisiaj chwalimy się - zbawienna jak zimny miód pitny w upalny dzień, pomocna jak wiosło i piękna jak Walkirie - już jest. Poznajcie nową Viking App!

https://www.facebook.com/mobilevikingspl/photos/a.164916747052691/896543973889961/?type=3&theater

Przede wszystkim od teraz korzystać z aplikacji możemy nie będąc jeszcze klientem Mobile Vikings, czyli bezpośrednio po zamówieniu nowej karty, a jeszcze przed jej aktywacją. Nową kartę możemy zamówić po ściągnięciu aplikacji, wraz z wybranym pakietem, po czym, już w samej aplikacji możemy śledzić poszczególne etapy procesu zamówienia numeru.

Kolejna nowość dotyczy płatności za wykupiony pakiety, usługi czy doładowania. Do tej pory, aby aktywować i płacić od razu za nie z poziomu aplikacji, konieczne było podpięcie karty płatniczej na stronie internetowej Mobile Vikings. Od nowej wersji możliwe to będzie bezpośrednio w aplikacji mobilnej Viking App, dzięki czemu jeszcze szybciej doładujecie konto, aktywujecie dodatkową paczkę internetu czy uruchomicie autodoładowanie.

Ponadto standardowo z poziomu aplikacji przejrzycie historię połączeń i dotychczasowych doładowań, zastrzeżecie numer i zablokujecie połączenia z numerami premium oraz włączycie roaming międzynarodowy.

Jeśli macie jeszcze starszą wersję aplikacji, odwiedźcie Google Play lub App Store w celu ręcznej aktualizacji Viking App.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu