Telekomy

Nowa oferta w T-Mobile na kartę – nielimitowane rozmowy, SMS-y i 20 GB za 25 zł

Grzegorz Ułan
Nowa oferta w T-Mobile na kartę – nielimitowane rozmowy, SMS-y i 20 GB za 25 zł
6

Tak naprawdę to nowa/stara oferta, bo bonus dodatkowych 10 GB za doładowanie 25 zł jest od kilku miesięcy. Niemniej jedną, aczkolwiek istotną zmianą jest fakt, że w szczegółach oferty bonus nie funkcjonuje już jako promocja, a stała pozycja.

Bonus ten pojawił się już wcześniej na stronach T-Mobile i w naszym zestawieniu - Najlepsze oferty na abonament i na kartę w zasięgu sieci T-Mobile, ale właśnie teraz operator postanowił oficjalnie ją zaprezentować ze wspomnianą zmianą. Teraz to już nie tylko promocja ograniczona czasowo, a stała pozycja w ofercie dla nowych i obecnych klientów oferty na kartę.

Wiele za niewiele – tak w skrócie można podsumować najnowszą ofertę dla klientów T-Mobile na kartę. Już za 25 zł miesięcznie użytkownicy mają do dyspozycji nielimitowane rozmowy oraz SMS-y w kraju i w Unii Europejskiej, a także 20 GB do wykorzystania przez 30 dni. A ponadto, w każdy piątek, w ramach akcji Happy Fridays, na nowych użytkowników aplikacji „Mój T-Mobile” czekać będzie prezent-niespodzianka.

W ofercie tej za 25 zł dostępne są nielimitowane rozmowy stacjonarne i komórkowe, nielimitowane SMS-y i płatne MMS-y (0,28 zł) oraz 20 GB transferu danych. 10 GB z pakietu + 10 GB bonusu za doładowaniu za 25 zł i więcej w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile lub poprzez stronę www.doladowania.t-mobile.pl, czyli podobnie jak ma to miejsce w ofercie Orange na kartę.

No właśnie, jak to dokładnie wygląda obecnie na tle oferty konkurencji? We wspomnianym Orange za doładowanie 25 zł, całą kwotę przeznaczacie na rozmowy i wiadomości, nie jest to więc nielimitowana opcja, ale w bonusie za doładowanie dostajecie 30 GB transferu danych. W Play z kolei za 25 zł można aktywować pakiet Solo M, również jak w T-Mobile z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami SMS bez limitu, ale tylko z 10 GB transferu danych. Natomiast w Plusie za 25 zł dostajemy to samo, czyli 10 GB transferu danych, ale z pełnym no limit na rozmowy i wiadomości, w tym z MMS-ami.

Źródło: T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu