50

Nowa oferta połączonych platform cyfrowych nc+ już dostępna

Nowa telewizja cyfrowa nc+, będąca wynikiem kolejnej fuzji na polskim rynku, właśnie oficjalnie została zaprezentowana na dzisiejszej konferencji w hotelu Hilton w Warszawie, a przed chwilą udostępniona na nowej stronie nc+ To co już było wiadome wcześniej z banerów reklamowych, w nowej ofercie dostępnych będzie 50 kanałów HD w tym 18 na wyłaczność w pakietach […]

ncplus
Nowa telewizja cyfrowa nc+, będąca wynikiem kolejnej fuzji na polskim rynku, właśnie oficjalnie została zaprezentowana na dzisiejszej konferencji w hotelu Hilton w Warszawie, a przed chwilą udostępniona na nowej stronie nc+

To co już było wiadome wcześniej z banerów reklamowych, w nowej ofercie dostępnych będzie 50 kanałów HD w tym 18 na wyłaczność w pakietach cenowych zaczynających się od 39 zł miesięcznie.

fsc_nc_ (2)

Nowy dekoder mediaBOX+ z dyskiem o pojemności 500 GB i możliwością podłączenia do internetu umożliwia nagranie 240 godzin programów w jakości SD lub 80 w HD.

fsc_mediaBOX_

Po podłączeniu go do internetu uzyskamy dostęp do wybranych portali, Youtube czy innych kanałów jak TVN Player, Najlepsze.TVP, SPORT+, CANAL+ Platinum, ale kino+, Kino Świat, HBO HD, National Geographic, Planete+, Dzieci, Da Vinci Learning, Baby TV oraz kanały z filmami na życzenie.

fsc_nc_GO

Dzięki ncGO+ będziemy mieli dostęp do wybranych kanałów na urządzeniach mobilnych, które też będą mogły służyć jako pilot do telewizora.

fsc_Music_WiMP_na_platformie_ncplus_ncplus_pl

Dla fanów muzyki przygotowano ofertę we współpracy z WiMP – Music+ WiMP jednak za standardową opłatą. Za dostęp Premium – 19,99 zł i Basic – 9,99 zł.

Schowek01

No i na koniec, to co najistotniejsze cennik. Tak jak zapowiadano najtańszy pakiet COMFORT+ będzie w cenie 39 zł (70 kanałów w tym 17 HD), a za pełen dostęp do całej oferty uzyskamy wykupując pakiet ALL INCLUSIVE+ w cenie 199 zł.

Całą ofertę możecie już przejrzeć na nowej stronie połączonych platform – ncplus.pl