Telekomy

Widać, że wakacje się zbliżają, nowa oferta sieci Otvarta - więcej GB i pakiety ważne w roamingu UE

Grzegorz Ułan
Widać, że wakacje się zbliżają, nowa oferta sieci Otvarta - więcej GB i pakiety ważne w roamingu UE
12

Dziś operator wirtualny Otvarta poinformował o zmianach w swojej ofercie, jedna dotyczy zwiększonej paczki danych w trzech planach, oraz dodaniu do oferty w dwóch kolejnych planach roamingu w UE.

Oferty abonamentowe z dwuletnim okresem zobowiązania mają spora przewagę nad ofertami bez zobowiązania u operatorów wirtualnych, dzięki roamingowi w UE, udostępnianemu u nich bez opłat. Operatorzy wirtualnie zdaje się, że dostrzegają to i po kolei udostępniają u siebie oferty na abonament długoterminowy, ale z działającymi usługami w roamingu UE.

Pierwszym operatorem wirtualnym, który zdecydował się na ten krok był Virgin Mobile, teraz w jego ślady idzie Otvarta. Nowa oferta to przede wszystkim większa paczka GB, bez podnoszenia ceny.

I tak, w najtańszej opcji - O! NAJTAŃSZA! za 7,99 zł miesięcznie dostajemy nielimitowane rozmowy w sieci oraz 60 minut poza sieć, płatne wiadomości SMS/MMS oraz 2 GB transferu danych.

Druga opcja z większą paczką danych to O! NAJLEPSZA!, w której za 13,99 zł możemy dodatkowo korzystać z nielimitowanych rozmów do wszystkich i już z 6 GB transferu danych. Natomiast w planie O! KORZYSTNA! za 17,99 zł dochodzą nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne do wszystkich, nielimitowane wiadomości SMS oraz 11 GB transferu danych. Wszystkie plany dostępne bez zobowiązania.

W rekomendowanych przez operatora propozycjach, w nowej ofercie za 13,99 zł otrzymamy rozmowy bez limitu do sieci komórkowych i stacjonarnych oraz 6 GB Internetu. Atrakcyjną propozycja jest również abonament O! Korzystna!, w cenie 17,99 zł miesięcznie z rozmowami bez limitu do sieci stacjonarnych i komórkowych, SMS bez limitu i Internetem 11 GB. Oferta która cieszy się największą popularnością wśród naszych abonentów w cenie 7,99 zł ma teraz 2 GB Internetu.

Pojawiły się też w dwóch taryfach na dwuletni okres zobowiązania pakiety roamingowe w UE, wliczone w cenę. Taryfy te to - O! PEŁNA OPCJA! i O! MAM WSZYSTKO! za odpowiednio 24,99 zł i 28,99 zł, w obu mamy dostępne nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe oraz 2 GB i 6GB transferu danych, w droższym pakiecie są też nielimitowane wiadomości SMS.

Źródło: Otvarta.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu