Telekomy

Nowa oferta na kartę w Play i promocyjne paczki GB dla wszystkich

Grzegorz Ułan
Nowa oferta na kartę w Play i promocyjne paczki GB dla wszystkich
16

Dawno nie pojawiło się nic nowego w ofertach na kartę u naszych operatorów, dziś Play rozpoczął nowe rozdanie w tej kwestii i udostępnił dwa nowe pakiety w ofercie na kartę i dwie promocje - dla osób korzystających z aplikacji Play24 i dla tych, którzy nie chcą z niej korzystać, czyli dla wszystkich.

30 GB lub 15 GB za darmo w Play na kartę

Zacznijmy od tej ostatniej pozycji. Dla tych, którzy korzystają z aplikacji Play24, Play udostępnił darmową paczkę danych 30 GB (3 x 10 GB, co miesiąc), można ją aktywować w aplikacji. Druga opcja, dla tych którzy nie korzystają i nie chcą korzystać z Play24 jest również bonus (zacny pomysł), tylko połowę mniejszy, bo 15 GB (3 x 5 GB, co miesiąc) - można go aktywować SMS-em z kodem *111*570*1#. Z obu pakietów można korzystać do końca kwietnia, po tym okresie pakiety zostaną zdezaktywowane, a niewykorzystane GB przepadną.

Dwa nowe pakiety w Play na kartę

Do tej pory w Play na kartę SOLO była jedna taryfa z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami i 10 GB transferu danych za 25,00 zł, to pozostanie bez zmian, tylko z przypiętą literą M. Teraz z kolei dochodzą dwie nowe taryfy Solo S i L, będzie więc podobnie, jak w ofercie na abonament w Play.

Zobacz też porównanie ofert na kartę.

Solo S za 20 zł miesięcznie (pakiet samoodnawialny) bez paczki danych, a tylko z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz Solo L za 30 zł, gdzie dostaniemy 15 GB transferu danych na pełnej prędkości, później "lejek" 1 Mb/s (w Solo M nie ma "lejka", trzeba o tym pamiętać). Oferta rodzinna na kartę bez zmian, dostępna jest od dwóch numerów po 25 zł za numer.

Źródło: Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu