Moje przemyślenia

Nokia na blogu ironicznie o Apple - nasze telefony możesz trzymać jak chcesz!

GM
Grzegorz Marczak
31

Nokia nie omieszkała dać pstryczka w nos swojemu konkurentowi czyli Apple po tym jak Jobs pouczał konsumentów jak mają trzymać jego super telefon, twierdząc przy okazji, że jak mają problem to mogą sobie pokrowiec kupić. Najlepsze jest jednak to, że niektórzy najbardziej zatwardziali fanboje apple n...

Nokia nie omieszkała dać pstryczka w nos swojemu konkurentowi czyli Apple po tym jak Jobs pouczał konsumentów jak mają trzymać jego super telefon, twierdząc przy okazji, że jak mają problem to mogą sobie pokrowiec kupić. Najlepsze jest jednak to, że niektórzy najbardziej zatwardziali fanboje apple nawet w tym nie widzą problemu twierdząc, że sprawa jest za bardzo "rozdmuchana"

Wracają do Nokii - na blogu tej firmy pojawił się wpis pod tytułem "How do you hold your Nokia?".

Autor tej notki dość ironicznie pokazuje, że konsumenci tej firmy mogą trzymać telefon jak sobie tylko wymyślą nie tracąc przy tym podstawowej funkcji słuchawki czyli możliwości wykonania rozmowy telefonicznej :)

Najlepsze fragmenty pogrubiłem:

The key function on any Nokia device is its ability to make phone calls. After all, that’s why we know them universally as mobile phones (or smart phones, feature phones or mobile computers – though the same grip styles work for those, too). One of the main things we’ve found about the 1 billion plus Nokia devices that are in use today is that when making a phone call, people generally tend to hold their phone like a…. well, like a phone. Providing a wide range of methods and grips for people to hold their phones, without interfering with the antennae, has been an essential feature of every device Nokia has built.

Of course, feel free to ignore all of the above because realistically, you’re free to hold your Nokia device any way you like. And you won’t suffer any signal loss. Cool, huh?

Oczywiście zaraz znajdą się tacy, którzy powiedzą że Nokia powinna się zająć swoimi produktami, że nie mają dobrego reprezentanta w kategorii smartphonów i że spadają im przychody itp. To wszystko prawda ale nadal jest to lider rynku, który bardzo sympatycznie ale również i celnie punktuje swojego głównego rywala (chodzi oczywiście o jedną kategorię) czyli Apple.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleSteve JobsNokiaiphone 4