Telekomy

Pełen no limit i 13 GB za 30 zł w Red Bull Mobile

Grzegorz Ułan
Pełen no limit i 13 GB za 30 zł w Red Bull Mobile
77

Rzecznik Play ogłosił dziś na swoim blogu zwiększenie paczek danych za doładowania w ofercie Red Bull Mobile. Z kolei od T-Mobile dostaliśmy zaproszenie na wtorkową konferencję, a forma zaproszenia jednoznacznie wskazuje na jej tematykę związaną z nowym cennikiem roamingu w UE.

Nowa oferta Red Bull Mobile

Zacznijmy jednak od Red Bull Mobile, doładowania do 24 zł zostają bez zmian, ale już za doładowanie 25 zł, będzie można dostać 10 GB, w miejsce poprzednich 7 GB. Kolejne progi do 99 zł i więcej nagradzane będą odpowiednio 20 GB i 40 GB, wcześniej były to paczki danych w wysokości 16 GB i 36 GB.

Ale co najważniejsze, teraz wykupując pakiet „30 dni bez limitów” za 30 zł dostaniecie pełen no limit na rozmowy komórkowe i stacjonarne, wiadomości SMS i MMS oraz łącznie z paczką danych z pakietu 3 GB, razem aż 13 GB na transfer danych.

Pakiet można włączyć kodem *111*763*1#.

Red Bull Mobile vs Nju Mobile

Zawsze jak Red Bull Mobile ogłasza jakąś promocję, sięgam do oferty nju mobile, z którą to od początku rywalizują. Tym razem okazuje się, że przebili ich już z nawiązką.

Podobny pakiet w nju mobile kosztuje 39 zł i ma mniej GB. Oczywiście w rezultacie może się okazać, że w nju mobile zapłacimy tylko 29 zł, ale to tylko, jeśli w danym okresie nie wykonywaliśmy połączeń na stacjonarne ( maksymalne 29 zł wskoczy od razu po kilku dniach, internet wygeneruje maksymalny koszt).

Wydaje mi się, że to nie ostatnia promocja i w najbliższym czasie możemy spodziewać się wysypu ofert, w związku z zamieszaniem spowodowanym roamingiem. Operatorzy będą chcieli ugrać trochę na czasie i odwrócić uwagę od problemu, niemniej jakieś działania będą musieli podjąć.

Nowy cennik roamingu w T-mobile

Najbliższe zapowiadają się ze strony T-Mobile i już w najbliższy wtorek poznamy ich szczegóły. Z filmiku, który dostałem w zaproszeniu na konferencję jednoznacznie wynika, że jej tematem będą wyjazdy wakacyjne za granicę, a więc możemy liczyć na odświeżenie oferty roamingu w T-Mobile.

Oczywiście, na konferencję się wybieram, postaram się od razu Was poinformować z miejsca, co przyszykowali nowego w temacie roamingu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Red Bull Mobilehotmobile