Moje przemyślenia

Niektórzy nie wiedzą kiedy przestać

GM
Grzegorz Marczak
121

Śmiejemy się z Naszej Klasy i z poziomu jej użytkowników, tymczasem dla mnie bardziej żenujące jest tworzenie grupy typu NIE dla pochowania Kaczyńskich na Wawelu na Facebooku. Niektórzy po prostu nie widzą kiedy przestać - i mimo iż nigdy nie byłem i pewnie nie będę zwolennikiem poglądów PIS-u t...

Śmiejemy się z Naszej Klasy i z poziomu jej użytkowników, tymczasem dla mnie bardziej żenujące jest tworzenie grupy typu NIE dla pochowania Kaczyńskich na Wawelu na Facebooku.

Niektórzy po prostu nie widzą kiedy przestać - i mimo iż nigdy nie byłem i pewnie nie będę zwolennikiem poglądów PIS-u to jednak takie dyskusje w czasie żałoby jest to dla mnie przejaw braku jakiejkolwiek kultury i dobrego wychowania. Nie ma się jednak czemu dziwić Facebook nie jest lepszy ani inny pod tym względem od naszych portali czy wspomnianej Naszej Klasy.

Wraz z popularnością serwisu pojawiają się też grupy tych którzy do myślenia samodzielnego nie dorośli, grupy frustratów czy tych którzy po prostu wszystko mają gdzieś. Nie wszystkie cechy przypisał bym oczywiście twórcom tego żenującego popisu bezmyślności.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebook