Moje przemyślenia

Video z prezentacjami z 3 ShopCamp

GM
Grzegorz Marczak
4

E-commerce to bardzo kusząca kategoria biznesu w internecie, teoretycznie można zacząć bez znacznych inwestycji - wsparcie w postaci gotowych produktów (sklepów) jest na miejscu więc czemu nie spróbować? Potem dopiero zaczynają się "schody" w postaci braku klientów, pojawiają pytania, wątpliwości it...

E-commerce to bardzo kusząca kategoria biznesu w internecie, teoretycznie można zacząć bez znacznych inwestycji - wsparcie w postaci gotowych produktów (sklepów) jest na miejscu więc czemu nie spróbować? Potem dopiero zaczynają się "schody" w postaci braku klientów, pojawiają pytania, wątpliwości itp. ShopCamp to imprezy dedykowane właśnie takim początkującym sprzedawcom internetowym.

Pojawiły się już nagrania z 3 edycji tej konferencji, jeśli więc ktoś z was zaczyna swoją przygodę z e-commerce jest to bardzo fajna dawka wiedzy.

Oczywiście do każdej przedstawionej opinii trzeba podchodzić z odpowiednimi dystansem - niektóre podpowiedzi co do biznesu w internecie są bardzo treściwe i konkretne, inne trochę naciągane z nieco niejasnymi wnioskami. Całość jednak na pewno warto obejrzeć, szczególnie jeśli ktoś myśli o swoim pierwszym sklepie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konferencje