AntywebTV

Niebezpieczne zabawy dronami, ośmieszający się Apple i wygodne płacenie telefonem

Tomasz Popielarczyk
Niebezpieczne zabawy dronami, ośmieszający się Apple i wygodne płacenie telefonem
14

Tydzień bez poniedziałkowego przeglądu tygodnia jest tygodniem straconym. I poprzedni faktycznie był jakiś taki dziwny. Paweł wrócił z urlopu, więc wraca też nasza tradycja. Zebraliśmy najciekawsze newsy z minionych dni i skomentowaliśmy je w typowy dla nas sposób. Tym razem na samym początku odcink...

Tydzień bez poniedziałkowego przeglądu tygodnia jest tygodniem straconym. I poprzedni faktycznie był jakiś taki dziwny. Paweł wrócił z urlopu, więc wraca też nasza tradycja. Zebraliśmy najciekawsze newsy z minionych dni i skomentowaliśmy je w typowy dla nas sposób. Tym razem na samym początku odcinka mamy dla Was... dowcip.

Co zrobić z dronami atakującymi niemieckie samoloty? Co nowego w płatnościach mobilnych? Ile kasy przepływa przez PayPala w rok? Jaki problem ze sobą ma Apple? Zebrało się trochę kontrowersji przez minione dni, których nie mogliśmy pozostawić bez naszego komentarza. Uprzedzając pytania: tak, lubimy czasem udawać, że pozjadaliśmy wszystkie rozumy (żart!). Nie przedłużając zatem, zapraszamy do kolejnego odcinka AntywebTV.

Serdecznie zachęcamy Was do subskrybowania naszego kanału na YouTube. Każde kliknięcie jest dla nas bardzo ważne!

P.S. Nagrywane sprzętem od firmy Sony

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu