E-sport

Nie tylko CS. Konsolowcy też mogą wziąć udział w turnieju - na przykład dziś, w Call of Duty: Black Ops III

Paweł Winiarski
Nie tylko CS. Konsolowcy też mogą wziąć udział w turnieju - na przykład dziś, w Call of Duty: Black Ops III
5

Wszyscy fani e-sportu żyją zbliżającym się IEM-em i Counter-Strike: Global Offensive, który powraca na dużą scenę. Trzymamy też kciuki za Virtus.pro, któremu niestety ostatnio nie idzie najlepiej. Ale jeśli dużo gracie na PlayStation 4 w Black Ops III w fajnej ekipie, mam dla Was ciekawą propozycję.

Do 14:29 macie czas na zapisanie się do CWL Challenge Division Europe - turnieju online organizowanego przez ESL dla europejskich graczy Call of Duty: Black Ops III - na konsolę PlayStation 4. Warunki uczestnictwa są dwa: musicie mieć ukończone 18 lat i skompletować 4-osobową drużynę. Nagroda główna w turnieju to 2000 dolarów (ok. 7900 zł).

Jeśli nie gracie, a chcecie po prostu pooglądać zmagania najlepszych graczy, nie ma problemu. Turniej rozpocznie się dziś o godzinie 15:00 i będzie transmitowany na żywo na oficjalnym kanale Call of Duty na YouTube. Na chwilę obecną udział w wydarzeniu potwierdziły 64 zespoły, w tym jeden z najlepszych polskich klanów CoD - Graph eSports.

Kolejne edycje CWL Challenge Division Europe odbędą się 27.02 oraz 12.03. Możecie się na nie zapisać na oficjalnej stronie ESL.

grafika: 1

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

eslCall of Duty: Black Ops III