Moje przemyślenia

nc+ w końcu przeprasza i rezygnuje z automatycznych migracji

GU
Grzegorz Ułan
31

To chyba dla wielu z Was dwie najistotniejsze kwestie w całej tej aferze z nową platformą cyfrową. Właśnie na stronie nc+ pojawił się list przepraszający abonentów oraz szczegóły odnośnie zmiany w swojej ofercie. Reakcja wielu z Państwa uświadomiła nam, że nasze założenia były błędne i rozminęł...


To chyba dla wielu z Was dwie najistotniejsze kwestie w całej tej aferze z nową platformą cyfrową. Właśnie na stronie nc+ pojawił się list przepraszający abonentów oraz szczegóły odnośnie zmiany w swojej ofercie.

Reakcja wielu z Państwa uświadomiła nam, że nasze założenia były błędne i rozminęły się z Waszymi oczekiwaniami. Bardzo przepraszamy.

Tego chyba najbardziej zabrakło w dotychczasowych reakcjach zarządu nc+ w sieci na wzburzenie swoich klientów. Przyznanie się do błędu i przeproszenie za ofertę zupełnie nie dopasowaną do naszych realiów jak i do pakietów, z których dotychczas korzystali klienci cyfry+ i n.

Co do zmian, nc+ rezygnuje z przymusowej migracji do nowej oferty, co oznacza, że jeśli Wasza umowa nie dobiegła końca, możecie nadal korzystać z niej aż do jej zakończenia na dotychczasowych warunkach.

Rezygnujemy z procesu automatycznego przejścia do nc+. Każdy Klient ma czas do końca trwania obecnej umowy na podjęcie decyzji o wyborze docelowego pakietu, odpowiadającego indywidualnym potrzebom. Oznacza to, że warunki Państwa umowy pozostają bez zmian, aż do końca jej trwania.

Dodatkowo klienci pakietów premium zarówno cyfry jak i enki dostają dostęp do 6 nowych kanałów CANAL+ HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Film2 HD na warunkach obecnej umowy. Klienci cyfry otrzymają również dostęp do kanałów sportowych enki.

Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na przedłużenie teraz umowy otrzymają dostęp do pakietu Ekstraklasa w cenie obecnego planu.

No i jeszcze ważna kwestia, dla tych, którzy już złożyli wypowiedzenie:

Wszyscy Klienci, którzy podjęli decyzję o rezygnacji w marcu lub kwietniu 2013 r., mogą wycofać swoje wypowiedzenia do końca maja 2013 r. i skorzystać ze zmian w ofercie nc+. W tym celu prosimy o kontakt z nami.

A oto nowa oferta nc+

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

ofertanc+