Gry

I za to uwielbiam granie na PC. Oto najlepsze mody do Red Dead Redemption 2

PW
Paweł Winiarski
7

PC-towa premiera Red Dead Redemption 2 już za nami. Jak możecie się domyślić, bardzo szybko pojawiły się pierwsze mody - i niektóre są naprawdę fajne, rzucają na grę zupełnie inne światło.

Red Dead Redemption 2 to świetna gra. Kapitalnie bawiłem się ogrywając ją do recenzji na PlayStation 4 Pro i mówiąc szczerze nie wierzyłem, że trafi na PC. W końcu jedynka nigdy nie wylądowała na komputerach. Najpierw zapowiedź, później premiera - niekoniecznie najlepsza, ale to i owo udało się załatać. Graczom udało się już też stworzyć pierwsze mody. I co tu dużo mówić, to w nich (poza oprawą na najwyższych detalach) tkwi siła PC-towego Red Dead Redemption 2. Oto te najlepsze

Najlepsze mody Red Dead Redemption 2

Model Swap

Czy grając w Red Dead Redemption 2 chcieliście kiedyś wcielić się w inne postacie? W takim razie spodoba Wam się mod Model Swap. Pozwala on wejść w skórę zarówno NPC-ów, jak i zwierząt. Polatacie ptakiem, pobiegacie owcą, dziwna, ale jednocześnie fajna modyfikacja.

Moda pobierzecie stąd.

RDR 2 Photorealistic reshade

Siłą PC-towych gier jest między innymi to, że gdy producent nie przewidzi niektórych opcji graficznych, zrobią to gracze. Tak było ze Star Wars Battlefront, tak było z GTA V, którego mod ulepszający grafikę wyrywał z kapci. RDR 2 Photorealistic reshade też nieźle podbija oprawę, choć pewnie na takiego wizualnego killera jeszcze trzeba będzie trochę poczekać. A że samo RDR 2 w podstawowej wersji wygląda rewelacyjnie, to jestem też bardzo ciekawy co w zasadzie poprawią fani.

Moda pobierzecie stąd.

Red Dead Freecam

Jak sama nazwa wskazuje, to "wolna kamera", czyli niejako możliwość jej odklejenia od głównego bohatera. RDR 2 ma ogromny, piękny świat, który fajnie zwiedzać, a dla niektórych pewnie fajniej jeśli mogliby po prostu go oglądać, bez ograniczania się postacią. Na bazie takich modów na pewno powstanie niejeden krótkometrażowy film nakręcony w całości w Red Dead Redemption 2 - nie mogę się doczekać.

Moda pobierzecie stąd.

Ultrawide FOV Mod

Macie w domu monitor 21:9? W takim razie przyda Wam się ten mod, który pozwoli dostosować obraz do Waszego ekranu. Modyfikacja pozwala ponadto na zmianę widoku w grze, na ten - że tak powiem - szerszy, kojarzący się z kamerami GoPro. Ale zobaczcie na powyższym filmie.

Moda pobierzecie stąd.

Simple Slow Motion

Jeśli lubicie tak zwane slo-mo i uważacie, że w Red Dead Redemption 2 jest go za mało - sprawdźcie modyfikację Simple Slow Motion. Pozwala ona uruchomić zwolniony tryb w każdym momencie gry. W sumie, to nie wiem do końca po co, ale zawsze można się czymś takim pobawić - momentami wygląda dość uroczo.

Moda pobierzecie stąd.

Zolika1351's Red Dead Redemption 2 Trainer

Trainery to narzędzia ułatwiające grę, czy jak wolicie - po prostu cheaty. Ten konkretny pozwala umieszczać obok siebie wybrane pojazdy, w sumie ile tylko chcecie. W ten sam sposób wyślecie sobie wszystkie bronie, zmienicie porę dnia lub pogodę, teleportujecie się gdzie chcecie, włączycie God Mode, nieskończoną amunicję, odkryjecie całą mapę i tym podobne. nie wiem kto chciałby tak przechodzić fabułę, ale do zabawy w sam raz - a jest cała masa osób, które lubi się tak bawić.

Moda pobierzecie stąd.

A Wy uruchamialiście jeszcze jakieś mody do Red Dead Redemption 2? Podrzućcie w komentarzach jakieś fajne modyfikacje.

źródło: 1, 2

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: