Świat

Najczęściej odwiedzane strony przez Polaków z UK.

Grzegorz Marczak
Najczęściej odwiedzane strony przez Polaków z UK.
22

Hitwise sprawdził jakie internetowe polskie strony są najczęściej odwiedzane z UK (zakładając, że odwiedzają je Polacy). Według Hitwise liczba polaków przebywających w UK może być dochodzić nawet do miliona osób. Oto jak przedstawia się lista najpopularniejszych polskich stron odwiedzanych...

Hitwise sprawdził jakie internetowe polskie strony są najczęściej odwiedzane z UK (zakładając, że odwiedzają je Polacy). Według Hitwise liczba polaków przebywających w UK może być dochodzić nawet do miliona osób.

Oto jak przedstawia się lista najpopularniejszych polskich stron odwiedzanych przez Polaków mieszkających w UK (styczeń 2008).

Pierwsze miejsce to oczywiście polska wersja google, następnie duża niespodzianka czyli o2.pl, w pierwszej dziesiątce znalazł się też serwis randkowy, forum dyskusyjne oraz serwis z rezerwacją biletów. Ostatnie miejsce przypadło serwisowi informacyjnemu stacji TVN.

Moim zdaniem ranking ten daje nam pewne informacje pomocne do scharakteryzowania polaka mieszkającego w UK (wysoka pozycja serwisu o2.pl, serwis z informacjami na 10 miejscu).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

statystykirankingdane