Wideo

Jeszcze więcej świetnie brzmiącej muzyki z Heroes of Might and Magic III [od Natalii]

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
1

Świetnie zrealizowanych adaptacji muzyki z kultowych gier nigdy dość. Pamiętacie wrzucane przez nas niedawno orkiestracje z Heroes of Might and Magic III? Zdolni muzycy mają dla nas więcej takich perełek. Oto temat muzyczny Inferno, słucha się go wybornie. Od zawsze i już pewnie na zawsze będę zwią...

Świetnie zrealizowanych adaptacji muzyki z kultowych gier nigdy dość. Pamiętacie wrzucane przez nas niedawno orkiestracje z Heroes of Might and Magic III? Zdolni muzycy mają dla nas więcej takich perełek. Oto temat muzyczny Inferno, słucha się go wybornie.

Od zawsze i już pewnie na zawsze będę związany z grami. Szepnąłem o tym kilku osobom i tak udało mi się ponownie namówić moich przyjaciół do projektu z muzyką z Heroesów. Wspaniałe jest to, że mimo wakacji każdy był zaangażowany i razem zrobiliśmy coś tak wspaniałego. Jestem diabelsko dumny z każdego kawałka duszy włożonego w to nagranie.

- mówi Mateusz Alberski, arcydiabeł (kapitan załogi, koordynator)

A jeśli lubicie covery utworów pochodzących z gier, przygotowałem dla Was zestawienie najlepszych moim zdaniem kanałów tego typu na YouTube.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu