Akcja Partnerska

MSI Katana GF76 oraz Sword 15 i najlepsze japońskie produkcje, w które na nich zagrasz

PW
Paweł Winiarski
0

Szukacie nowego laptopa do gier? W takim razie dobrze się składa, bo mamy dla Was dwie ciekawe propozycje, a przy okazji zestawienie świetnych japońskich gier, które można na nich sprawdzić.

Powieje dziś trochę Japonią, a to ze względu na dwa gamingowe laptopy MSI, na których miałem niedawno okazję grać. Kraj Kwitnącej Wiśni sugerują to już same nazwy, które od razu kojarzą się z mieczami - Katana GF76 i Sword 15. Nie chodzi jednak tylko o o nie - przy projektowaniu obu komputerów z MSI współpracował Nagano Tsuyoshi, profesjonalny japoński ilustrator, którego możecie znać z projektu okładki do gry Romance of the Three Kingdoms V. Pracował on również przy grafikach do jednej z Godzilli, a swój realistyczny i surrealistyczny styl animacji przekłada też na japońskie grafiki związane z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Jak wyglądają i co potrafią te dwa sprzęty? Zapraszamy na materiał wideo.

Z laptopami MSI Katana i Sword wiąże się też fajna promocja. Przy zakupie komputerów można odebrać voucher na sushi o wartości 250 zł oraz pierwsze 20 osób będzie miało szansę zgarnięcia dekoracyjnego miecza japońskiego.

Materiał powstał we współpracy z MSI.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu