Akcja Partnerska

Mocny gamingowy laptop MSI GP76 Leopard to dobra alternatywa dla drogich “stacjonarek”

PW
Paweł Winiarski
13

Na pewno zauważyliście, że ceny nowych kart graficznych osiągnęły niebotyczne wartości i nie jest to najlepszy czas na kupno komputera stacjonarnego czy wymianę jego podzespołów. Inaczej ma się sprawa z komputerami przenośnymi i z punktu widzenia finansów najlepiej zainteresować się teraz gamingowym laptopem, szczególnie jeśli ma w środku mocny procesor Intela 11. generacji i nową kartę graficzną Nvidia RTX. Taki, jak na przykład MSI GP76 Leopard.

Procesor Intel Core i7 11. generacji, mierzący 17,3 cala ekran z odświeżaniem na poziomie 240 Hz, do tego mocna karta graficzna Nvidia GeForce RTX 3070 - taką specyfikacją może się pochwalić MSI GP76 Leopard. Do tego gamingowa klawiatura SteelSeries z podświetleniem każdego klawisza osobno, najnowsza wersja technologii dźwiękowej Nahimic 3 wspierająca audio w 3D oraz emulator Androida - MSI App Player. Zobaczcie jak prezentuje się ten sprzęt i jak się na nim gra.

MSI GP76 Leopard do bardzo wydajny laptop, któremu nie są straszne ani wymagające gry, ani profesjonalne programy do pracy. Solidna maszyna, której ceny w zależności od konfiguracji zaczynają się od 9599 zł.

Materiał powstał we współpracy z MSI.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: