16

Mobilne kalambury w HTML5 polskiego programisty – Świetne wykonanie!

Rzadko mamy przyjemność oglądania i korzystania z takich pomysłów w polskim wykonaniu, a sam przyznam, że nie spotkałem się z podobnym projektem wśród zagranicznych deweloperów. Mowa o serwisie kalambury.mobi. Twórca tej gry pochwalił się swoim wykonaniem w miniony weekend na Wykopie. Zebrał tam mnóstwo pochlebnych opinii w temacie technicznego wykonania jak i samego działania, no […]

kalambury
Rzadko mamy przyjemność oglądania i korzystania z takich pomysłów w polskim wykonaniu, a sam przyznam, że nie spotkałem się z podobnym projektem wśród zagranicznych deweloperów. Mowa o serwisie kalambury.mobi. Twórca tej gry pochwalił się swoim wykonaniem w miniony weekend na Wykopie.

Zebrał tam mnóstwo pochlebnych opinii w temacie technicznego wykonania jak i samego działania, no i wyglądu. Sprawdziłem ten serwis zarówno na desktopie, jak i na smartfonie. Twórca zastrzega, iż najbardziej optymalnym urządzeniem do tego będzie Chrome na tablecie z Androidem.

Kalambury.mobi   rysuj  zgaduj  baw sie

Proszę się nie śmiać z moich dzieł – to tylko testy i nawet udane, szybko odgadnięty rysunek:)

Clipboard02

Do serwisu możemy logować się poprzez nasze konta społecznościowe, jak i korzystając z adresu email, gromadząc dzięki temu zdobyte punkty. Jest też możliwość przetestowania anonimowego tej gry.

fdfd

Na smartfonie kalambury również świetnie działają. Mam tu na myśli płynność wyświetlania kolejnych zadań, wybierania narzędzi, rysowania jak i zamazywania nieudanych prób.

Jednym słowem dobra robota i więcej takich projektów proszę!:)