Moje przemyślenia

Mobilna rewolucja od Play. Czekamy na podobny ruch pozostałych operatorów

Grzegorz Ułan
48

Play przyzwyczaił już nas do innowacyjnych ofert na polskim rynku. Jako pierwsi wyszli z ofertą Formuła 4.0, czyli nielimitowanych abonamentów. Teraz przyszedł czas na internet mobilny. Na dzisiejszej konferencji zaprezentowano szczegóły nowej oferty. Czy można mówić o rewolucyjnej ofercie? Myś...


Play przyzwyczaił już nas do innowacyjnych ofert na polskim rynku. Jako pierwsi wyszli z ofertą Formuła 4.0, czyli nielimitowanych abonamentów. Teraz przyszedł czas na internet mobilny. Na dzisiejszej konferencji zaprezentowano szczegóły nowej oferty.

Czy można mówić o rewolucyjnej ofercie? Myślę, że tak, zwłaszcza w tych najniższych pakietach, gdzie za niespełna 10 zł dostaniemy 2GB transferu miesięcznie. Sam korzystałem z podobnego w Orange za 3 razy drożej, a samego transferu nigdy nie udało mi się wykorzystać w całości.

Ciekawą ofertę przygotowano też dla firm, wprowadzając jednocześnie nową usługę Wspólny internet.

Teraz wykupując pakiet Play Online, będzie można dokupić dodatkowe karty za 4 zł każda z możliwością ustawienia limitów wykorzystania pakietu, dla każdej z nich.

Z innych nowości wymienić należy opcję internetu mobilnego bez zobowiązania czasowego za 19,90 zł, co nadal jest dość atrakcyjną ceną.

Nie zapomniano też o studentach.

I ...seniorach.

Muszę przyznać, że Play postarał się w tej kwestii, przygotowując kompletną, dla wszystkich, ofertę internetu mobilnego. Pozostaje czekać teraz na ruch pozostałych operatorów w tym temacie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu