AntywebTV

Jak Michał Szafrański zarobił na blogu 7 milionów złotych?

PW
Paweł Winiarski
31

Finansowy ninja, czyli podręcznik finansów osobistych Michała Szafrańskiego okazał się spektakularnym sukcesem. Autor postanowił opowiedzieć o tym, jak zarobił na blogu (a co za tym idzie również na książce) 7 milionów złotych. Zapraszamy na wywiad.

Decyzja o zmianie ścieżki zawodowej to często akt wiary. Najpierw trzeba uwierzyć w siebie i swój produkt, potem zaufać innym i cierpliwie pracować na ich zaufanie. Warto!
Ta książka to dokładna analiza mojej drogi od etatu do własnej firmy opartej na blogu. Pokazuję krok po kroku kulisy pięcioletniej drogi od zera do 7 milionów złotych przychodu. To także manifest budowania biznesu opartego na zaufaniu, otwartości, szczerości i transparentności – z licznymi dowodami na to, że dobro powraca.

- czytamy na stronie nowej książki Michała Szafrańskiego - Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga.

Postanowiliśmy zapytać Michała zarówno o sukces książki Finansowy Ninja, sukces jego bloga, ale również o jego zarobki - no i oczywiście o nową książkę, której przedsprzedaż właśnie ruszyła. Jak zwykle skromny, ale i konkretny - widać sukces kompletnie go nie zmienił.

zdjęcie: Paweł Stelmach

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu