AntywebTV

Jak szybko i bezboleśnie podłączyć światłowód?

Paweł Winiarski
Jak szybko i bezboleśnie podłączyć światłowód?
40

Sposobów na podłączenie się do sieci jest wiele i często ostateczną decyzję pomaga podjąć dostępność usługi. Kiedy jednak nie ma takich ograniczeń, można spróbować czegoś nowego. I my tak właśnie zrobiliśmy - podłączyliśmy w naszym biurze światłowód Orange. Baliśmy się kucia ścian i paraliżu biura przynajmniej na jeden dzień. Jak faktycznie było? Zobaczcie sami.

Na kanale YouTube Orange Polska można obejrzeć film "Montaż Światłowodu Orange". To ładny, przyjemny materiał, gdzie wszyscy są uśmiechnięci, a montaż trwa dosłownie chwilę, nie ma bałaganu, kucia ścian - pełna profeska.

Chcesz mieć superszybki Internet? Wybierz Światłowód Orange! Instalacja jest szybka, prosta i przyjemna. Montaż trwa do 3 godzin, wykonywany jest tak, by instalacja była niewidoczna i dopasowana do Twojego wnętrza. Spokojnie, wszystkim zajmują się nasi technicy, nie musisz nic robić

- czytamy w opisie filmu.

Mieliśmy okazję sprawdzić jak to faktycznie wygląda, więc sprawdziliśmy. Orange Światłowód od kilku dni już u nas działa, a ja przygotowałem materiał wideo z całego procesu montażu - zobaczcie jak to u nas wyglądało.

Tym samym rozpoczynamy testy usługi i sprawdzimy czy faktycznie jest tak dobra i szybka jak twierdzi Orange. Przygotujemy na Antyweb materiały z tych testów, a Was zapraszamy do zadawania pytań - zarówno o proces montażu jak i samą usługę.

Materiał powstał we współpracy z Orange.

grafika: yashabaker/Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu