Telewizja

Drugi sezon Marvel: The Punisher z datą premiery i nowym zwiastunem

Piotr Kurek
Drugi sezon Marvel: The Punisher z datą premiery i nowym zwiastunem
2

Netflix zaprezentował nowy zwiastun drugiego sezonu The Punisher, w którym poznaliśmy datę jego emisji. Jest na co czekać!

Pierwszy sezon The Punisher zadebiutował w listopadzie 2017 roku. Netflix długo kazał czekać na kolejne przygody Franka Castle, który wciąż stara się pomścić śmierć  i choć nie ma nadprzyrodzonych mocy ani futurystycznego wyposażenia, jest bardzo popularnym bohaterem uniwersum Marvela. Po skasowanych kolejnych sezonach Daredevil, Luke Cage i Iron Fist na platformie ostały się tylko dwa seriale w tym świecie: Jessica Jones i The Punisher, który wraca z nowymi odcinkami w tym miesiącu.

Zobacz też: Trzeci sezon Daredevil na Netflix był tak zły, że brak czwartego przyjmuję z ulgą

Recenzję pierwszego sezonu przeczytacie we wpisie The Punisher – recenzja. Takiego serialu potrzebowali Netflix i Marvel, w którym Konrad pisał:

Z jednej strony otrzymałem serial nieco inny, niż się spodziewałem (zwiastuny są naprawdę mylące), zaś z drugiej cieszę się, że tak się stało. Czy faktycznie bylibyśmy gotowi na 13-godzinną sieczkę na ekranie z przerwami na wspominki? Flashbacki oczywiście są, ale pojawiają się tylko wtedy, gdy są potrzebne i nie ma się wrażenia, że pełnią rolę zapełniaczy. The Punisher to brutalna produkcja, ale nie z powodu wylewającej się z ekranu krwi, bo w tym wszystkim niezwykle istotny jest też ładunek emocjonalny. Taka mieszanka czyni serial niezwykle udanym, dlatego z jeszcze większą niecierpliwością powinniście wyczekiwać piątkowej premiery.

Nowy zwiastun, który możecie zobaczyć powyżej nie zdradza zbyt wielu szczegółów dotyczących fabuły drugiego sezonu. Mamy za to przedstawione dwie najważniejsze postacie — Franka Castle i Billy'ego Russo, których znamy z pierwszego sezonu — i dla osób, które go nie oglądały mogą być sporym spoilerem. Wideo jest bardzo klimatyczne i napędza apetyt na kolejne odcinki. A te, w serwisie Netflix, pojawią się już 18 stycznia. Podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, będzie ich 13.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu