Moje przemyślenia

Mamy konsekwencje bezmyślnego przyznawania dotacji 8.1

GM
Grzegorz Marczak
24

Było pięknie i się skończyło. Oto kolejne konsekwencje bezmyślnego przyznawania dotacji w ramach działania 8.1: Zdaniem Komisji dotowane działanie jest wątpliwej jakości - Bruksela nie chce jeszcze bardziej go wspierać. A to nie koniec: po krytyce Komisji resort będzie musiał zlecić kontrole już...

Było pięknie i się skończyło. Oto kolejne konsekwencje bezmyślnego przyznawania dotacji w ramach działania 8.1:

Zdaniem Komisji dotowane działanie jest wątpliwej jakości - Bruksela nie chce jeszcze bardziej go wspierać. A to nie koniec: po krytyce Komisji resort będzie musiał zlecić kontrole już udzielonych dotacji. - Wielu przedsiębiorców sądzi, że wystarczy wziąć milion złotych dotacji i uruchomić np. stronę WWW o sukniach ślubnych. Nic podobnego. Przypominam, że projekt musi utrzymać się i funkcjonować przez pięć lat. I my to na pewno sprawdzimy - ostrzega Bieńkowska.

Nie należy być zaskoczonym takim obrotem sprawy - dziwią natomiast słowa Bieńkowskiej bo kto jak nie PARP przyznał stronie o sukniach ślubnych dotacje? Przecież to nie chodzi o to aby rozdać komu popadnie i potem ścigać cwaniaków tylko o to aby mądrze dysponować funduszami unijnymi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

8.1PARPfundusze unijne