Moje przemyślenia

iPhone OS 4 multitask (film)

GM
Grzegorz Marczak
19

Wczoraj podczas konferencji Apple cały świat dowiedział się o tym, że jednak multitasking może być przydatną funkcją w iPhonie. Do tej pory fani marki raczej negowali potrzebę posiadania możliwości uruchomienia wielu aplikacji jednocześnie, czas jednak na zmianę opinii na ten temat. Działanie wi...

Wczoraj podczas konferencji Apple cały świat dowiedział się o tym, że jednak multitasking może być przydatną funkcją w iPhonie. Do tej pory fani marki raczej negowali potrzebę posiadania możliwości uruchomienia wielu aplikacji jednocześnie, czas jednak na zmianę opinii na ten temat.

Działanie wielu programów jednocześnie otwiera przed iphonem moim zdaniem sporo nowych możliwości (aplikacje do telefonii VOIP działające w tle itp.) i trzeba przyznać, że Apple zrobiło multitask w sposób bardzo zrozumiały dla każdego użytkownika. Warto też zauważyć, że wielozadaniowość trafi również na iPada - będzie więc można np. jednocześnie ściągać film i oglądać w tym czasie inny.

Poniższy film pokazuje jak będzie wyglądał podgląd na aplikacje działające w tle i jak szybko będzie można się między nimi przełączać.Niestety jest również zła wiadomości, działanie aplikacji w tle nie będzie dostępne dla posiadaczy iPhona 3G, oraz iPoda drugiej generacji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPhone