Felietony

Mamstartup.pl - startup po kosztach w zamian za udziały

Grzegorz Marczak
Mamstartup.pl - startup po kosztach w zamian za udziały
31

Agencja Autentika ruszyła z dość ciekawą akcją dla startupów czyli młodego internetowego biznesu. Mamstartup to inicjatywa w której agencja podejmuje się wykonać od podstawa po kosztach i bez marży startup waszego pomysłu o ile oczywiście zostanie zaakceptowany w czasie rozmów jakie poprzedzą projek...

Agencja Autentika ruszyła z dość ciekawą akcją dla startupów czyli młodego internetowego biznesu. Mamstartup to inicjatywa w której agencja podejmuje się wykonać od podstawa po kosztach i bez marży startup waszego pomysłu o ile oczywiście zostanie zaakceptowany w czasie rozmów jakie poprzedzą projekt. W zamian chcą od pomysłodawcy udziały w biznesie - gwarantują natomiast sprawdzoną ekipę, technologię i doświadczenie (tutaj warto wspomnieć o takich realizacjach zakończonych sprzedażą serwisu jak jakelvis.pl, gover.pl, navigeo itp)

Od dłuższego czasu obserwuję działania Autentika i jestem pod wrażeniem skuteczności tej agencji - ostatnio przy pomocy funduszy z 8.1 odpalili (czy też zaraz to zrobią) konkurencję dla AdTaily (choć są znaczne różnice jeśli chodzi o szczegóły, mechanikę i rodzaje rozliczeń z wydawcami) czyli serwis admatik.pl.

Oferta wydaje się więc ciekawa o ile "po kosztach" i "bez marży" będzie traktowane dosłownie. Jeśli tak będzie w rzeczywistości to myślę, że jest to interesująca propozycja dla tych którzy chcą uruchomić coś większego i przy okazji zaoszczędzić trochę na kosztach początkowych związanych z produkcją.

Oto informacja jaką dostałem w sprawie Mam Startup od Autentika:

O co chodzi?
Generalnie chodzi o profesjonalną produkcję internetowych startupów przez Autentikę, po kosztach, bez marży. Naszą marżą będzie część udziałów w projekcie. Ze swojej strony zapewniamy sprawdzoną ekipę, technologię i doświadczenie.

Dla kogo?

Ofertę kierujemy do ludzi, którzy mają pomysł i chcą zainwestować w niego swój czas, wiedzę, i pieniądze:
Dla każdego, kto chce stworzyć startup, ale nie chce/ nie może wydać dużych pieniędzy na komercyjne zlecenie agencji interaktywnej.
Dla każdego kto pracując na etacie marzy o własnym biznesie i ma na niego pomysł.
Dla każdego kto pracując w dowolnej branży widzi niszę do zagospodarowania.

Jak?

Spotkamy się i porozmawiamy o projekcie. Gwarantowana pełna dyskrecja.
Po kilku dniach wrócimy z naszymi komentarzami, analizą, wyceną.
Jeśli wspólnie ustalimy, że warto podjąć się realizacji projektu, ustalimy szczegóły - wysokość inwestycji, obowiązki stron, formę partnerstwa.
Nie aspirujemy do bycia inkubatorem, inwestorem, ale wiemy jak zrobić i dobrze sprzedać startup.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

StartupPolska