Telekomy

Magenta Biznes - nowa oferta dla małych i średnich firm od T-Mobile z prawdziwym no limit na internet

Grzegorz Ułan
21

Operatorzy rzadko zmieniają oferty dla biznesu, a jak już zmieniają to raczej nie komunikują tego zbytnio, z tym większym zainteresowaniem zapoznałem się z dzisiejszym komunikatem T-Mobile, który od 18 kwietnia udostępnia nową ofertę dla małych i średnich biznesów - Magenta Biznes.

Muszę przyznać, że oferta ciekawa, zwłaszcza prawdziwy no limit na internet mobilny i opcja 1 zł za dodatkowy numer, który z różnych względów nie jest w danej chwili używany, myślę, że przydatna opcja w firmie.

Andreas Maierhofer, Prezes T‑Mobile Polska S.A.:

Chcemy wspierać proces cyfryzacji polskich przedsiębiorstw i dlatego nasze podejście i oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw ulega całkowitej przemianie. Przestajemy patrzeć na biznes przez pryzmat karty SIM, a wprowadzamy szersze spojrzenie na potrzeby firmy, szczególnie w zakresie cyfryzacji. To wymaga nowego podejścia do obsługi małych i średnich przedsiębiorstw oraz całkowicie nowej oferty, jaką jest Magenta Biznes.

W nowej ofercie mamy dostępne 4 plany - MagentaBiznes VIP za 120 zł, MagentaBiznes L za 80 zł, MagentaBiznes L za 60 zł, MagentaBiznes S za 40 zł miesięcznie. Wszystkie pakiety zawierają nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz SMS-y/MMS-y. W MagentaBiznes VIP dostajemy do tego prawdziwy nielimitowany internet, czyli bez limitu transferowanych gigabajtów i prędkości. Natomiast w przypadku MagentaBiznes L i MagentaBiznes L dostajemy jedynie ograniczenie, co do prędkości transferowanych danych, odpowiednio 60 Mbit/s i 20 Mbit/s, czyli dokładnie tak samo jak działa mobilny internet domowy dla klientów indywidualnych. Jedynie w planie MagentaBiznes S mamy ograniczenie i do prędkości 20 Mbit/s, jak i do ilości transferowanych danych - 10 GB w miesiącu.

Ciekawą opcją jest dokupywanie kolejnych kart SIM. Każda kolejna kosztuje 30 zł miesięcznie, niezależnie od taryfy na głównym numerze. Czyli na przykład wybieramy plan MagentaBiznes VIP za 120 zł, dokupujemy 3 karty SIM i za całość będziemy płacić 210 zł, ale każdy numer korzysta z pakietu MagentaBiznes VIP. Dodatkowo, jeśli któryś z dodatkowych numerów jest przez jakiś czas niepotrzebny nie będziemy musieli za niego płacić 30 zł, a jedynie 1 zł. Maksymalna liczba kart, którą można dokupić do wybranego planu to 9.

Piotr Markowski, Dyrektor Pionu B2B T‑Mobile Polska S.A.:

Magenta Biznes to nowa filozofia działania w obszarze usług telekomunikacyjnych dla małych i średnich firm, w której kierunki wyznaczają prostota, elastyczność oraz mobilne połączenie z Internetem. Oddajemy w ręce przedsiębiorców ofertę, która sprawia, że nie będą musieli zastanawiać się, ile Internetu potrzebują ich pracownicy. To również odpowiedź na potrzeby firm związane z elastycznym zarządzaniem usługami nie tylko przy zawieraniu kontraktu, ale także w jego trakcie. Dzięki temu Magenta Biznes pozwala zwiększyć efektywność pracy oraz zoptymalizować koszty działania, a co za tym idzie poprawić konkurencyjność firm korzystających z naszej oferty.

Dodatkowo w każdej chwili trwania umowy można dobrać dowolne urządzenie do posiadanych kart SIM, jak telefon, laptop, tablet czy router w cenie od 5 zł miesięcznie, w podobnej cenie są też usługi dodatkowe takie jak Księgowość Online, Zdalny IT Serwis czy pakiet Office 365. Nowa oferta dostępna będzie od 18 kwietnia we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile.

Źródło: T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu