Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
VOD

HBO szykuje „odkodowany weekend”. A co z HBO Go?

KK
Konrad Kozłowski
16

Nie wiem jak wyglądają prognozy na najbliższy weekend (tak, dziś dopiero poniedziałek), ale jeśli pogoda nie dopisze, to będzie co robić. HBO poinformowało dziś, że w dniach 11-12 października dostęp do HBO będzie darmowy. Będzie to dobra okazja dla tych, którzy chcą sprawdzić ofertę HBO i zastan...

Nie wiem jak wyglądają prognozy na najbliższy weekend (tak, dziś dopiero poniedziałek), ale jeśli pogoda nie dopisze, to będzie co robić. HBO poinformowało dziś, że w dniach 11-12 października dostęp do HBO będzie darmowy.

Będzie to dobra okazja dla tych, którzy chcą sprawdzić ofertę HBO i zastanawiają się nad wykupieniem dostępu lub po prostu chcieliby obejrzeć jedną z dostępnych w HBO produkcji. HBO odkoduje swój kanał tylko na dwa dni, więc jeśli interesuje Was jeden z seriali - na przykład najnowsza produkcja Wataha, to będzie to dobra okazja.

Nie przedłużając zostawiam Was z krótkim klipem zapowiadającym akcję, w którym nie zabrakło zapowiedzi nowego serialu od HBO - Wataha. Czy to wokół debiutu tej produkcji HBO próbuje zrobić tyle "szumu" udostępniając widzom HBO za darmo na cały weekend? Być może. W każdym razie, miłego oglądania!

Aktualizacja: Oczywiście HBO zapowiedziało odkodowanie na weekend swojego kanału telewizyjnego, lecz udostępnienie HBO Go wszystkim zainteresowanym byłoby równie dobrym pomysłem, by pomóc podjąć decyzję wszystkim niezdecydowanym. Niestety, nie tym razem. Dywagacje na temat oddzielenia od siebie obydwu usług (pakietu kanałów i HBO Go) ciągle trwają, o czym już pisaliśmy, ale najwyraźniej nie dojdzie do tego w najbliższej przyszłosci.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

HBO GOhbo