Ciekawostki technologiczne

Lubisz niemądre nocne zakupy pod wpływem alkoholu? Jest do tego appka

Paweł Winiarski
Lubisz niemądre nocne zakupy pod wpływem alkoholu? Jest do tego appka
13

Aplikacja, która nie pozwoli Wam bezsensownie wydawać pieniędzy pod wpływem procentów? Nic z tych rzeczy. Drunk Shopping działa dokładnie odwrotnie. Ewentualne testy tylko na własną odpowiedzialność, nie mówcie więc potem że nie ostrzegałem. Jedni pod wpływem alkoholu piszą niemądre sms-y do swoi...

Aplikacja, która nie pozwoli Wam bezsensownie wydawać pieniędzy pod wpływem procentów? Nic z tych rzeczy. Drunk Shopping działa dokładnie odwrotnie. Ewentualne testy tylko na własną odpowiedzialność, nie mówcie więc potem że nie ostrzegałem.

Jedni pod wpływem alkoholu piszą niemądre sms-y do swoich byłych lub niedoszłych partnerów, inni natomiast budzą się z kacem gorszym niż ten moralny. Mniej pieniędzy na karcie nie zawsze musi wiązać się kradzieżą lub włamaniem na konto. Połączenie sklepów internetowych (lub serwisów aukcyjnych) z alkoholem dla wielu osób wiąże się oczekiwaniem na paczkę z towarem, którego normalnie nigdy by nie kupili.

Drunk Shopping pozwoli Wam...nigdy nie przegapić okazji na kupienie czegoś głupiego. Każdej soboty o 2 nad ranem (technicznie to w sumie już niedziela, ale wiecie o co chodzi) podpowie Wam co bezsensownego można właśnie w sieci kupić. By zapisać się do usługi wystarczy wysłać smsa z tekstem "heyyyyyy" na numer 551-333-7865 (niestety na chwilę obecną serwis działa wyłącznie w USA). Po rejestracji Drunk Shopping każdej sobotniej nocy wyśle Wam smsa z propozycją zakupu jakiegoś przedmiotu. Podobno motywuje też do wyciągnięcia karty kredytowej i wpisania odpowiednich danych.

Traktujcie to raczej w kategoriach żartu, zapewne bowiem z takim zamysłem był ten serwis tworzony. No ale jednak może są ludzie, którzy lubią taki rodzaj zakupów i potrzebują jakichś podpowiedzi, szczególnie kiedy obraz na monitorze zaczyna być rozmazany i jedna oferta zlewa się z drugą. Stronę znajdziecie tu.

grafika: 1, 2

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu