Ciekawostki technologiczne

Lubisz niemądre nocne zakupy pod wpływem alkoholu? Jest do tego appka

Paweł Winiarski
13

Aplikacja, która nie pozwoli Wam bezsensownie wydawać pieniędzy pod wpływem procentów? Nic z tych rzeczy. Drunk Shopping działa dokładnie odwrotnie. Ewentualne testy tylko na własną odpowiedzialność, nie mówcie więc potem że nie ostrzegałem. Jedni pod wpływem alkoholu piszą niemądre sms-y do swoi...

Aplikacja, która nie pozwoli Wam bezsensownie wydawać pieniędzy pod wpływem procentów? Nic z tych rzeczy. Drunk Shopping działa dokładnie odwrotnie. Ewentualne testy tylko na własną odpowiedzialność, nie mówcie więc potem że nie ostrzegałem.

Jedni pod wpływem alkoholu piszą niemądre sms-y do swoich byłych lub niedoszłych partnerów, inni natomiast budzą się z kacem gorszym niż ten moralny. Mniej pieniędzy na karcie nie zawsze musi wiązać się kradzieżą lub włamaniem na konto. Połączenie sklepów internetowych (lub serwisów aukcyjnych) z alkoholem dla wielu osób wiąże się oczekiwaniem na paczkę z towarem, którego normalnie nigdy by nie kupili.

Drunk Shopping pozwoli Wam...nigdy nie przegapić okazji na kupienie czegoś głupiego. Każdej soboty o 2 nad ranem (technicznie to w sumie już niedziela, ale wiecie o co chodzi) podpowie Wam co bezsensownego można właśnie w sieci kupić. By zapisać się do usługi wystarczy wysłać smsa z tekstem "heyyyyyy" na numer 551-333-7865 (niestety na chwilę obecną serwis działa wyłącznie w USA). Po rejestracji Drunk Shopping każdej sobotniej nocy wyśle Wam smsa z propozycją zakupu jakiegoś przedmiotu. Podobno motywuje też do wyciągnięcia karty kredytowej i wpisania odpowiednich danych.

Drunk Shopping

Traktujcie to raczej w kategoriach żartu, zapewne bowiem z takim zamysłem był ten serwis tworzony. No ale jednak może są ludzie, którzy lubią taki rodzaj zakupów i potrzebują jakichś podpowiedzi, szczególnie kiedy obraz na monitorze zaczyna być rozmazany i jedna oferta zlewa się z drugą. Stronę znajdziecie tu.

grafika: 1, 2

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu