AntywebTV

Logan zapowiada się na film zupełnie inny niż "plastikowa" seria X-Men. I to jest w nim super [od Natalii]

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
7

Jestem fanem uniwersum Marvela i podobały mi się wydane dotychczas filmy, w których występują X-Meni. Najnowszy zwiastun Logana pokazuje jednak, że do tematu mutantów można podejść trochę inaczej, mroczniej, tak przynajmniej wygląda to na materiale promocyjnym. Logan zapowiada się na mniej "plastiko...

Jestem fanem uniwersum Marvela i podobały mi się wydane dotychczas filmy, w których występują X-Meni. Najnowszy zwiastun Logana pokazuje jednak, że do tematu mutantów można podejść trochę inaczej, mroczniej, tak przynajmniej wygląda to na materiale promocyjnym. Logan zapowiada się na mniej "plastikowy" film niż miało to miejsce wcześniej. Jeśli sama historia będzie odpowiednio poważna, może się okazać, że dostaniemy zupełnie inną wizję świata, w którym mutanci żyją obok zwykłych ludzi. Przekonamy się o tym niedługo, na razie zobaczcie wspomniany zwiastun.

ps. Natalia siedzi z nami w biurze i jest naszym redakcyjnym „dobrym duchem”. Bardzo często podsyła nam fajne filmiki z YT, postanowiliśmy więc umieszczać je na łamach Antyweba – stąd też nazwa cyklu.

Poznaj wszystkie filmy X Men

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Marvel