Felietony

LG Renoir KC910 - do wygrania w konkursie na Antyweb

Grzegorz Marczak
LG Renoir KC910 - do wygrania w konkursie na Antyweb
143

Dostałem do testów jeden z najnowszych telefonów marki LG czyli model Renoir KC910. W krótkim video poście przedstawiam jego wady i zalety oraz co najważniejsze sposób na wygranie tego telefonu (jest nowiuteńki jeszcze we wszystkich foliach jakimi obkleił go producent) w jak zwykle szybkim konkursie...

Dostałem do testów jeden z najnowszych telefonów marki LG czyli model Renoir KC910. W krótkim video poście przedstawiam jego wady i zalety oraz co najważniejsze sposób na wygranie tego telefonu (jest nowiuteńki jeszcze we wszystkich foliach jakimi obkleił go producent) w jak zwykle szybkim konkursie opartym na komentarzach. Przepraszam również z góry za moją niedyspozycje głosową - jest ona spowodowana przeciągającym się lekkim przeziębieniem oraz faktem, że film nagrywałem po pierwszej w nocy i musiał zachowywać się w miarę cicho aby nie obudzić domowników.


O telefonie LG i konkursieKonkurs na antyweb - tym razem do wygrania KC910

Zapraszam do zabawy i obejrzenia do końca video aby dowiedzieć się jak wygrać ten telefon (dodam, że zabawę kończymy w piątek o północy, zaraz po północy prosił bym zwycięzcę o przesłanie danych tak abym mógł jak najszybciej wysłać kurierem przesyłkę).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu