VOD

Pierwszy polski film Amazona: "Lewandowski - Nieznany"

Kacper Cembrowski
Pierwszy polski film Amazona: "Lewandowski - Nieznany"
1

Powstaje pierwsza polska produkcja własna Amazon Prime Video — i to nie byle jaka.

Amazon przygotowuje dokument o Robercie Lewandowskim

Prime Video udostępniło dziś oficjalny plakat do pierwszej polskiej produkcji własnej, czyli dokumentu o życiu i karierze Roberta Lewandowskiego. „Lewandowski – Nieznany”, bo taki właśnie tytuł nosi ta produkcja, pojawi się jeszcze w tym miesiącu, dokładnie 31 marca. Amazon zapewnia, że dzięki bezpośredniemu dostępowi do życia sportowca i nigdy wcześniej niepublikowanym materiałom, film zapewni użytkownikom niepowtarzalną możliwość poznania prawdziwego wizerunku i historii Roberta Lewandowskiego.

Źródło: Amazon

Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie firmy, film ujawnia wyjątkową drogę, jaką przebył młody człowiek z małego miasta w Polsce, aby stać się jednym z najlepszych napastników swoich czasów, jak również pokazuje zmianę jego sposobu myślenia i to, jak przekroczył granice futbolu swoimi występami na boisku i zachowaniem poza nim. Dokument przedstawia wiele aspektów życia Lewandowskiego, w tym jego młode lata, miłość do rodziny i przyjaciół, a także jego niezachwianą etykę pracy, poświęcenie oraz wzloty i upadki towarzyszące mu w drodze do sukcesu zawodowego.

Źródło: Amazon

Lewandowski to nie jedyna znajoma twarz w dokumencie

Co również istotne, dokument składa się z rozmów nie tylko z Lewandowskim, ale również z innymi światowej klasy piłkarzami, trenerami i innymi sportowcami, takimi jak Xavi Hernandez (trener FC Barcelony i legenda klubu z Katalonii), Thierry Henry (legenda Arsenalu czy FC Barcelony), Jürgen Klopp (trener Liverpoolu) i Zbigniew Boniek, a także z jego żoną Anną Lewandowską, rodziną i bliskimi przyjaciółmi. Poprzez ekskluzywne wywiady film przedstawia nieznany dotąd obraz początków kariery Lewandowskiego w Polsce, jego wzrost popularności w takich klubach jak Borussia Dortmund i Bayern Monachium oraz jego rolę w drużynie jako dominującego strzelca i kapitana reprezentacji narodowej. Obraz obejmuje również transfer Lewandowskiego do FC Barcelony i przedstawia, jak ten ruch był postrzegany przez ekspertów i fanów, dodając własną perspektywę piłkarza i powody jego decyzji.

Źródło: Amazon

Co sądzicie o nadchodzącym filmie Amazona? Trzeba przyznać, że ciężko sobie lepiej wyobrazić pierwszą polską produkcję na Prime Video.

Źródło: Informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news