45

Lastpoint.pl – projekt współfinansowany przez Unię Europejską…..

Dzisiaj dostałem mail z propozycją „współpracy” od agencji zajmującej się serwisem lastpoint.pl. Ma to być profesjonalna platforma transakcyjna dla osób ze środowiska marketingu i reklamy. W uroczym mailu przeczytałem o super okazji jaka na mnie czeka czyli : Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu sekcji Wiadomości wszystkie osoby związane, bądź interesujące się branżą reklamy i marketingu. […]

Dzisiaj dostałem mail z propozycją „współpracy” od agencji zajmującej się serwisem lastpoint.pl. Ma to być profesjonalna platforma transakcyjna dla osób ze środowiska marketingu i reklamy. W uroczym mailu przeczytałem o super okazji jaka na mnie czeka czyli :

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu sekcji Wiadomości wszystkie osoby związane, bądź interesujące się branżą reklamy i marketingu. Zarówno agencje reklamowe/marketingowe/eventowe/PR/mediowie, jak i wszystkich pasjonatów, bloggerów, dziennikarzy, studentów. Piszcie o tym co dzieje się u Was, u Waszych klientów – jesteśmy zainteresowani Waszym spojrzeniem na interesujące z perspektywy marketingowca kwestie.

Wszystko jednak zrobił się dla mnie jasne kiedy spojrzałem na portal i zobaczyłem symbole unijnych programów regionalnych. To się dopiero nazywa inwestycja w rozwój regionalny – zobaczcie zresztą sami jak to wygląda:

A teraz przepraszam was wszystkich ale lecę napisać tuzin artykułów (zostałem dobrze zmotywowany) dla nowoczesnej platformy dla branżowców. Zrobię to całkowicie charytatywnie wierząc w niesamowity potencjał tego dzieła :)