Promocje

Kup kartę graficzną i zgarnij dysk SSD za darmo. Rusza specjalna promocja

Kamil Świtalski
0

Akcje promocyjne regularnie pchają nas ku zakupom, które w innym przypadku odlekalibyśmy w nieskończoność. Jeżeli planowaliście zakup karty graficznej, to myślę, że to może być ten czas. Teraz wszyscy klienci kupujący jeden z wybranych modeli mogą liczyć na gratis w postaci dysku SSD. A jak wiadomo - pamięci na dane nigdy za wiele!

Kup kartę graficzną, zgarnij dysk SSD 500 GB

W ramach akcji promocyjnej XMAS Listy do MSI, klienci kupujący kartę graficzną mają szansę zgarnąć w gratisie dysk Spatium M390 NVMe M.2 o pojemności 500 GB. W ofercie specjalnej biorą udział karty GeForce RTX 3060 GAMING X 12G oraz GeForce RTX 3060 Ti GAMING X 8G. Promocja obowiązuje w sklepach partnerskich, spośród których na oficjalnej stronie akcji wymieniony jest na tę chwilę wyłącznie alsen.pl. Przechodząc na stronę sprzedawcy wyraźnie widać pełen regulamin oraz instrukcje jak to działa. Po zakupie należy zarejestrować produkt za pośrednictwem formularza na stronie promocji MSI, a następnie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko wypatrywać kuriera z nagrodą.

Akcja wystartowała 28 listopada i potrwa do 11 grudnia. Okienko więc jest dość krótkie, warto się pospieszyć - tym bardziej, że pula nagród jest ograniczona. Zawsze to przydatny bonus bez dodatkowych kosztów. A dodatkowe gigabajty zawsze mile widziane, prawda?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news