Apple

Ktoś chętny na 11 ciekawych programów 90% taniej?

JT
Jakub Tepper
6

Temat brzmi jak kiepska reklama? Cóż, starałem się Was zachęcić. MacUpdate organizuje właśnie swoją promocję dotyczącą zakupu paczki programów po bardzo okazyjnej cenie. Na wstępie już zaznaczam - posiadacze PCtów mogą poczuć się oszukani - tym razem obejdą się smakiem (ale z Humbie Indie Bundle sko...

Temat brzmi jak kiepska reklama? Cóż, starałem się Was zachęcić. MacUpdate organizuje właśnie swoją promocję dotyczącą zakupu paczki programów po bardzo okazyjnej cenie. Na wstępie już zaznaczam - posiadacze PCtów mogą poczuć się oszukani - tym razem obejdą się smakiem (ale z Humbie Indie Bundle skorzystaliście, prawda?). Ale za to kto korzysta z MacOS powinien być zainteresowany. Przygotowany zestaw zaspokaja bowiem wiele potrzeb zarówno przeciętnego użytkownika, jak i bardziej zaawansowanych Makówek. Co zatem znajdziemy w środku i ile to kosztuje?

Jeśli poświęcicie 9 minut, to wszystko będzie jasne. Ja przedstawię w skrócie: wartość 11 sprzedawanych programów to normalnie niemal 500$, a do 21 września możemy je nabyć w zestawie za 49$. Jeśli wyłożymy 10$ więcej, to przyślą nam na dodatek DVD z całą zawartością pakietu. W nim znajdziemy następujące oprogramowanie:

  • Toast 11 Titanium - spory kombajn do nagrywania płyt, ale nie tylko (normalna cena - 99$)
  • Data Rescue 3 - narzędzie do odzyskiwania utraconych z dysku danych (99$)
  • FX Photo Studio Pro - narzędzie do obróbki zdjęć (39$)
  • Fantastical - synchronizujący się z innymi, desktopowy kalendarz (19$)
  • iStat Menus - desktopowe narzędzie do podglądu statusu komputera (16$)
  • PhoneView - program do przeglądania i kopiowania zawartości iPhone/iPad (19$)
  • Concealer - aplikacja do tworzenia zamkniętych, chronionych przestrzeni na dysku (19$)
  • EarthDesk - pokazująca na bieżąco kulę ziemską w różnych wersjach tapeta (24$)
  • Mellel - edytor tekstu (29$)
  • Bookends - program do zarządzania bibliografią (99$)

Tak zdawkowe opisy oczywiście nie czynią sprawiedliwości programom, toteż najlepiej obejrzeć powyższe wideo lub też udać się na stronę promocji, gdzie wszystko zostało skrupulatnie opisane. Zdaję sobie sprawę, że ładna tapeta nie zrobi raczej na nikim wrażenia takiego, by od razu sięgnąć do kieszeni, ale cały zestaw razem wygląda naprawdę interesująco. W zasadzie jeśli planowaliście kupić choć jeden z programów, to opłaca się wziąć całość.

Dajcie znać, czy się zdecydowaliście. A jeśli nie, to dlaczego?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Applemacos