Internet

Która porównywarka cenowa ma szanse z Google?

Grzegorz Marczak
23

Zobaczcie jak ładnie Google prezentuje nam w Polsce ceny w Google Zakupy. W tym kontekście naprawdę warto się zastanowić jakie szanse mają nasze lokalne porównywarki cen typu Ceneo czy Nokaut. Szukałem informacji o irobot i znalazłem. Google prezentuje mi w olbrzymim widgecie nie tylko same ceny...

Zobaczcie jak ładnie Google prezentuje nam w Polsce ceny w Google Zakupy. W tym kontekście naprawdę warto się zastanowić jakie szanse mają nasze lokalne porównywarki cen typu Ceneo czy Nokaut.

Szukałem informacji o irobot i znalazłem. Google prezentuje mi w olbrzymim widgecie nie tylko same ceny ale również podgląd na same urządzenia wraz z jasnym wskazaniem miejsc gdzie można je kupić. Jeden klika i jestem w sklepie na stronie danego produktu bez potrzeby wchodzenia na stronę porównywarki.

I wiecie co, sprzedawcom z tych sklepów właściwie będzie wszystko jedno skąd do nich trafiają ludzie o ile ruch będzie się dobrze konwertował a koszt CPC będzie optymalizowany.

Trudno mi jest natomiast porównać koszty związane z reklamą produktów w Google Zakupy i w porównywarce.

Jak duże pieniądze trzeba wyłożyć aby podkreślić swoją widoczność na tle olbrzymich widgetów zakupów Google, które na dodatek całkiem nieźle działają i pokazują dobre oferty?

Foto David vs Goliath by Greg Foster

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

nokautporównywarki cenceneo