VOD

Ten serial miał zakończyć się po 1. sezonie. Jak powstał finał Kruka?

Konrad Kozłowski
Ten serial miał zakończyć się po 1. sezonie. Jak powstał finał Kruka?
0

To dość oryginalna historia, ponieważ "Kruk" był planowany jako mini-seria, która nie będzie kontynuowana. "Kruk. Jak tu ciemno", czyli 3. sezon już niedługo debiutuje na CANAL+ online - dlaczego powstał? Rozmawiamy z twórcami.

Na dalszy ciąg "Kruka" musieliśmy zaczekać, ale twórcy postanowili nakręcić  dwa nowe sezony, rozkładając fabułę na dwie serie. To oznaczało, że będą one połączone i będą naturalnie się uzupełniać, a ostatni odcinek 3. sezonu będzie definitywnym końcem. Ale czy na pewno? Pytamy o to twórców i wśród odpowiedzi pojawia się ciekawy pomysł na poboczny projekt. Dyskutujemy też, czy dziś seriale są kręcone z myślą o mniejszych ekranach oraz o tym, jak wygląda powrót do takiej roli.

W najnowszym odcinku podcastu możecie usłyszeć rozmowy z Adrianem Pankiem i Maciejem Pieprzycą (reżyserzy 3. sezonu, wcześniej za obydwa sezonu odpowiadał samodzielnie Pieprzyca), Michałem Żurawskim (odtwórcą głównej roli) oraz Jakubem Korolczukiem (scenarzysta), który tę całą fabułę wymyślił i napisał. Co przygotowuje już teraz? Nad czym pracuje? Jakiego rodzaju produkcje ukażą się na podstawie jego tekstu? Zapraszamy do słuchania.

Kruk 3. sezon - jak powstawał? Wywiad z twórcami

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

podcast