10

krainawedkarzy.pl – czyli wędkakarski serwis społecznościowy.

Zawsze uważałem, że społeczność która oparta jest na jakimś hobby to element, którego każdy nowo powstały serwis społecznościowy mógłby pozazdrościć. Krainawedkarzy.pl – to serwis blogowy dla wędkarzy, każdy wędkarz może założyć na nim własnego bloga gdzie będzie opisywać swoje przygody, praktyki i wyprawy wędkarskie. Krainawedkarzy nie ogranicza się jedynie do blogów, mamy w serwisie forum […]

Zawsze uważałem, że społeczność która oparta jest na jakimś hobby to element, którego każdy nowo powstały serwis społecznościowy mógłby pozazdrościć.

Krainawedkarzy.pl – to serwis blogowy dla wędkarzy, każdy wędkarz może założyć na nim własnego bloga gdzie będzie opisywać swoje przygody, praktyki i wyprawy wędkarskie.

Krainawedkarzy nie ogranicza się jedynie do blogów, mamy w serwisie forum dyskusyjne, miejsce gdzie użytkownicy mogą pochwalić się nagranymi przez siebie filmami, galerię, chat no i oczywiście artykuły tworzone przez użytkowników.Jeśli chodzi o samą konstrukcję serwisu to wydaje się to domowej roboty rozwiązanie bazujące na gotowych skryptach takich jak wordpress, gotowe galerie itp. Nie przeszkadza to jednak (moim zdaniem) w stworzeniu ciekawego dla użytkowników miejsca, gdzie hobbyści będą mogli dzielić się swoim doświadczeniem i poznawać osoby o tych samych zainteresowaniach.

Serwis znaleziony na startups.pl