Ciekawe strony

Kontroluj swój budżet z BudgetPuls

Grzegorz Marczak
Kontroluj swój budżet z BudgetPuls
9

BudgetPuls – miejsce gdzie możemy zarządzać swoim budżetem. System pozwala na zarządzanie wieloma kontami i śledzenie swoich przychodów, wydatków, rachunków itp. W serwisie możemy wyznaczać sobie również cele finansowe i sprawdzać poziom ich realizacji. Sam serwis dostarcza również finansowych...


BudgetPuls – miejsce gdzie możemy zarządzać swoim budżetem. System pozwala na zarządzanie wieloma kontami i śledzenie swoich przychodów, wydatków, rachunków itp.

W serwisie możemy wyznaczać sobie również cele finansowe i sprawdzać poziom ich realizacji. Sam serwis dostarcza również finansowych informacji z 5 różnych źródeł takich jak Google czy Yahoo.Śledzenie naszego budżetu możemy realizować nawet to poziomu poszczególnych transakcji, które rejestrujemy. Transakcje możemy grupować w kategorie dzięki czemu możemy łatwiej analizować nasze wydatki.
BudgetPuls jednym słowem ma wszystkie elementy jakie są potrzebne do zarządzania i kontrolowania naszych pieniędzy.

Jedyną słabością tego typu serwis (przynajmniej dla mnie) jest to, że aby w pełni korzystać z narzędzi jakie daje trzeba w bardzo zdyscyplinowany i systematyczny sposób rejestrować wszystkie swoje finansowe transakcje. Jeśli jesteś osobą na tyle skrupulatną i dokładną to myślę, że serwis ten może być dla ciebie pomocny w pilnowaniu domowego budżetu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu