Smartwatche

Bank Zachodni WBK rozdaje w konkursie 3 smartwatche Garmin Vivoactive 3

Grzegorz Ułan
Bank Zachodni WBK rozdaje w konkursie 3 smartwatche Garmin Vivoactive 3
9

Premiera zbliżeniowych płatności zegarkiem Garmin Pay dla klientów Banku Zachodniego WBK miała miejsce w połowie marca. Miałem przyjemność być na konferencji, na której zapowiedziano tę nowość. Zwłaszcza, że jak wspominano na niej to było pierwsze wdrożenie płatności zbliżeniowych zegarkiem z Garmin Pay w Polsce. Z okazji tej premiery Bank Zachodni WBK przygotował specjalny konkurs, w którym do wygrania są 3 smartwatche Garmin Vivoactive 3, dzięki którym będziecie mogli płacić zbliżeniowo, bez wyciągania portfela.

Na początek parę słów o tym rozwiązaniu. Oprócz samego zegarka do realizacji płatności zbliżeniowych będziemy potrzebowali aplikacji mobilnej Garmin Connect Mobile, dostępna jest ona na smartfony z Androidem i iOS. Do niej dodajemy naszą kartę płatniczą, nadajemy PIN i parujemy ją z zegarkiem.

Co ważne podajemy go tylko po założeniu zegarka, jeśli nie ściągamy go w ciągu dnia (oraz, gdy nie wyłączamy w nim funkcji pulsomteru), nie ma potrzeby ponownego jego wprowadzania. Nie ma też ograniczenia kwotowego, gdzie powyżej 50 zł, każdą transakcję trzeb dodatkowo potwierdzać PIN-em w terminalu, tutaj nie ma takiej potrzeby, oczywiście jeśli nie zdejmowaliśmy zegarka po pierwotnym wprowadzeniu PIN-u.

Jakub Szałamacha, Marketing Manager Garmin Polska:

Usługa Garmin Pay opracowana została z myślą o osobach będących w ciągłym ruch. Dzięki niej możliwe jest dokonanie płatności we wszystkich tych sytuacjach, kiedy nie mamy, albo nie chcemy zabierać ze sobą portfela czy kart płatniczych. Może to być poranne bieganie, trening na rowerze szosowym lub start w zawodach. Zegarki Garmin towarzyszą jednak użytkownikom nie tylko w czasie aktywności na świeżym powietrzu czy uprawiania sportu, ale i w życiu codziennym. Dzięki współpracy z partnerami, będą mogli oni dokonywać szybkich, bezpiecznych i wygodnych transakcji zbliżeniowych, a tym samym wykorzystywać urządzenia Garmin na więcej sposobów.

To najważniejsze rzeczy o usłudze, sam zegarek Garmin Vivoactive 3 to bardzo ciekawe urządzenie, ładnie się prezentuje, a do tego nie brakuje w nim wielu przydatnych funkcji.

Oprócz wspomnianych funkcji związanych z płatnościami zbliżeniowymi, mamy tu możliwość personalizacji naszej tarczy w zegarku. Do wyboru jest kilka tysięcy motywów, aplikacji czy widgetów, które można bezpłatnie pobrać ze sklepu Connect IQ.

Po wyjęciu z pudełka w zegarku natywnie dostępnych jest 15 aplikacji GPS oraz mierzących nasze przeróżne aktywności fizycznych, jak bieganie czy pływanie. Nie zabrakło tu też połączenia ze smartfonem i odbierania powiadomień czy przesyłania danych do serwisu Garmin Connect czy LiveTrack oraz funkcji mierzących poziom stresu u użytkownika smartwatcha.

To oczywiście tylko podstawowe funkcje, a jeśli chcecie osobiście poznać je wszystkie, podczas bezpośredniego użytkowania tego smartwacha możecie wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez Bank Zachodni WBK na fanpage Santander Universidades. Wystarczy pod podlinkowanym wpisem zostawić komentarz, w którym krótko opiszecie sytuację, w której taki smartwach z funkcją zbliżeniowych płatności byłby dla Was wybawieniem z kłopotów. Koniecznie do swojej historii dołączcie dopisek "#ZegarekNaRatunek".

https://www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska/photos/a.356754951096993.1073741828.339177972854691/1404867549619056/

Konkurs trwa do 19 kwietnia z jego regulaminem możecie zapoznać się pod tym linkiem (pdf). Powodzenia!:)

---
Artykuł powstał przy współpracy z Bank Zachodni WBK.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu