Startups

KOLEO pokazuje, jak płacić 50% mniej za przejazdy pociągami

Jakub Szczęsny
KOLEO pokazuje, jak płacić 50% mniej za przejazdy pociągami
13

Platforma pozwalająca na planowanie przejazdów pociągami - KOLEO cały czas się rozwija. Efektem tego jest promocja, która pozwoli niektórym pasażerom na oszczędzenie 50% wartości każdego zakupionego przejazdu. Jedynym warunkiem jest skorzystanie ze standardu płatności BLIK, który ułatwia nie tylko bezpieczne płacenie w internecie, ale również poza nim przez podanie specjalnie wygenerowane kodu.

Promocja KOLEO z pewnością spodoba się tym pasażerom, którzy są częstymi "bywalcami" konkretnych tras - na przykład z powodu dojazdów do pracy, czy też szkoły. Jeżeli zapłacą za pomocą BLIK-a, trzecia taka podróż zostanie zrealizowana za darmo dzięki dwukrotnemu odzyskaniu 50% wartości zakupionych biletów. Tak uzyskane środki zostaną zapisane na wewnętrznym koncie platformy KOLEO i mogą one zostać użyte w trakcie kolejnych transakcji.

Przypominamy, że z płatności za pomocą BLIK-a możecie skorzystać w bankach: klientów Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku (oraz Orange Finanse), PKO Banku Polskiego (oraz Inteligo), Getin Noble Banku i T-Mobile Usługi Bankowe i do tej pory skorzystało z niego 3,5 miliona polskich użytkowników bankowości elektronicznej. Jest to nie tylko wygodna, ale i bezpieczna metoda płatności za zakupy - nie tylko w internecie.

Ale to nie wszystko, co przygotowało dla nas KOLEO. Do platformy dołącza kolejny, bardzo ważny przewoźnik

KOLEO zaoferuje również możliwość zakupienia biletu ważnego u przewoźnika SKM Trójmiasto. Dla mieszkańców tej nadmorskiej aglomeracji jest to świetna wiadomość - w ostatnim czasie pojawiło się sporo narzekań, że nie obejmuje swoim działaniem wszystkich dostępnych usługodawców. To jednak się zmienia i dla startupu to kolejny sukces wzmacniający komfort korzystania z platformy.

Dodatkowo, jeżeli w KOLEO zakupicie bilety na kwotę powyżej 10 złotych, otrzymacie 3 darmowe audiobooki. Zdecydowanie warto. :)

Promocja z BLIK-iem jest obłożona ograniczeniem: nie więcej niż 15 złotych jednorazowo i nie więcej niż 50 złotych w ogóle, na jedno konto.

Link do promocji: BLIK cashback 50% w KOLEO

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blik