E-sport

Kinga z PlayStation w nowej roli

Kamil Świtalski
Kinga z PlayStation w nowej roli
14

Kingę Kujawską prawdopodobnie wielu z was zna z materiałów, które realizowała dla PlayStation Extra. Prezenterka kilka tygodni temu pożegnała się z kanałem PlayStation Polska — ale spokojnie, nie oznacza to, że zakończyła pracę przy materiałach ściśle związanych z grami wideo. Już wkrótce zobaczymy ją w nowej roli!

Jeżeli śledzicie materiały PlayStation Extra, to raczej nie uszło waszej uwadze, że kilka tygodni temu Kingę zastąpiła nowa prezenterka — Hania. Ale nie oznacza to, że Kujawska zakończyła swoją karierę w tej branży — a wręcz przeciwnie. Można tu mówić o solidnym awansie, bowiem ogłoszono dzisiaj, że od pierwszego lutego zostanie ona nową twarzą ESL Polska. Lokalnego oddziału największej na świecie firmy, która zajmuje się esportem. Z ich ramienia relacjonować będzie najważniejsze wydarzenia (zarówno lokalne, jak i międzynarodowe), a także brać czynny udział w rozwijaniu ich kanałów z materiałami wideo ESL Polska, o których więcej usłyszeć mamy już wkrótce.

Kinga relacjonować będzie zarówno lokalne rozgrywki, w tym ESL Mistrzostwa Polski, jak i międzynarodowe wydarzenia. Najbliższymi eventami, w których będzie brała udział są ESL One Katowice powered by Intel (24-25 lutego) oraz IEM Katowice (2-4 marca).

Fani Kingi Kujawskiej mogą już wyglądać pierwszych materiałów z nią na kanale ESL Polska. W końcu przy wielu okazjach prezenterka dała się już poznać od strony wielkiego miłośnika gier wideo — jak się okazuje, nie tylko tych konsolowych, ale także tych komputerowych. Przy esportowych rozgrywkach emocji nigdy nie brakuje. Do tego mówimy o ogromnych wydarzeniach, w których jest jeszcze więcej potencjalnych zainteresowanych. Dlatego myślę, że już teraz można spokojnie odetchnąć z ulgą, bo... po prostu będzie się działo. A jak poradzi sobie w temacie Kinga? Prawdopodobnie — jak na profesjonalistkę przystało — śpiewająco. Ze swojej strony życzę powodzenia, oby współpraca układała się jak najlepiej :-)!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu