Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Jobs odkrywa laptopa na Macworld

GM
Grzegorz Marczak
5

Podczas konferencji Macworld, kulminacyjnym punktem jest wystąpienie Steva Jobsa prezentującego przeważnie nowości jakimi zajmować się będzie firma Apple w przeciągu całego roku. Już na kilka tygodni przed Macworld cały internet zapchany był pomysłami na to co zaprezentuje Steve, niestety większo...

Podczas konferencji Macworld, kulminacyjnym punktem jest wystąpienie Steva Jobsa prezentującego przeważnie nowości jakimi zajmować się będzie firma Apple w przeciągu całego roku.

Już na kilka tygodni przed Macworld cały internet zapchany był pomysłami na to co zaprezentuje Steve, niestety większość z tych pogłosek i plotek była trafiona.


Oto laptop i Steve, Steve mówi, że to super laptop.

Steve pokazał wszystkim....uwaga.....kolejnego laptopa. Nowy laptop czyli Macbook Air, jest cieńki a jego baterie mają wytrzymać aż do 5 godzin pracy. Czy to wszystko ? jeśli chodzi o laptopa to chyba wszystkie istotne informacje. Potwierdzona została również plotka na temat uruchomienia wypożyczalni filmów w Itunes w cenach wahających się od 3 do 4 UDS.

I najważniejsze, jak na nowości prezentowane przez Jobsa zareagowała giełda ? - poniższy obrazek może posłużyć za cały komentarz.Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: