26

Jeden na jednego czyli Marczak vs Kominek. Dziś o 12:00 na żywo

Jeden na jednego to seria w której będę rozmawiał na żywo (bo tak łatwiej) z ciekawymi ludźmi ze świata social mediów, blogerami, startupami, biznesmenami i kimkolwiek kto ma ciekawą historię do opowiedzenia. Od mojej pierwszej rozmowy z Kominkiem pod koniec 2009 roku minęło już trochę czasu dlatego wymyśliliśmy, że zrobimy dogrywkę. Tak powstał pomysł aby […]

Jeden na jednego to seria w której będę rozmawiał na żywo (bo tak łatwiej) z ciekawymi ludźmi ze świata social mediów, blogerami, startupami, biznesmenami i kimkolwiek kto ma ciekawą historię do opowiedzenia. Od mojej pierwszej rozmowy z Kominkiem pod koniec 2009 roku minęło już trochę czasu dlatego wymyśliliśmy, że zrobimy dogrywkę. Tak powstał pomysł aby kolejnym gościem „jeden na jednego” był właśnie Tomek.

Tak więc dziś o 12:00 zapraszam na Antyweb oraz na blog Kominka. Znajdziecie tutaj wklejkę z Youtube dzięki której będziecie mogli na żywo obejrzeć naszą dyskusję a w komentarzach do wpisu zadawać pytania. Rozmawiać będziemy nie tylko o wydawaniu książek i nie tylko o blogowaniu. Tematów jest dość sporo, dlatego mam nadzieję że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam więc na 12:00.