Moje przemyślenia

Jakdojade.pl zrobiło świetną aplikacje mobilną na iOS!

GM
Grzegorz Marczak
24

Zespół tworzący popularny serwis JakDojadę dość długo kazał czekać fanom sprzętu z systemem iOS na dedykowaną aplikację, która w szybki i sprawny sposób umożliwi zaplanowanie podróży po mieście z wykorzystaniem komunikacji miejskiej. Patrząc jednak na to, co wczoraj zostało oddane w ręce użytkownikó...

Zespół tworzący popularny serwis JakDojadę dość długo kazał czekać fanom sprzętu z systemem iOS na dedykowaną aplikację, która w szybki i sprawny sposób umożliwi zaplanowanie podróży po mieście z wykorzystaniem komunikacji miejskiej. Patrząc jednak na to, co wczoraj zostało oddane w ręce użytkowników, jestem w stanie wybaczyć każdy dzień oczekiwania. JakDojadę pod iOS wygląda bowiem dużo lepiej niż przeglądarkowa odsłona portalu.

Na początek mały wstęp – czym jest JakDojadę? Jest to serwis, który odpowiada na pytanie postawione w swojej nazwie, podając nam linie autobusowe/tramwajowe/trolejbusowe lub metra, dzięki którym dotrzemy pod wskazany przez nas adres. Dodatkowo podpowiada kiedy powinniśmy wyjść z domu, gdzie znajdziemy poszukiwany przystanek oraz wylicza średni czas potrzebny na przebycie podróży.

Przeczytaj całą recenzję na AntyApps

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobileAplikacje mobilne