Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Jakdojade.pl zrobiło świetną aplikacje mobilną na iOS!

GM
Grzegorz Marczak
24

Zespół tworzący popularny serwis JakDojadę dość długo kazał czekać fanom sprzętu z systemem iOS na dedykowaną aplikację, która w szybki i sprawny sposób umożliwi zaplanowanie podróży po mieście z wykorzystaniem komunikacji miejskiej. Patrząc jednak na to, co wczoraj zostało oddane w ręce użytkownikó...

Zespół tworzący popularny serwis JakDojadę dość długo kazał czekać fanom sprzętu z systemem iOS na dedykowaną aplikację, która w szybki i sprawny sposób umożliwi zaplanowanie podróży po mieście z wykorzystaniem komunikacji miejskiej. Patrząc jednak na to, co wczoraj zostało oddane w ręce użytkowników, jestem w stanie wybaczyć każdy dzień oczekiwania. JakDojadę pod iOS wygląda bowiem dużo lepiej niż przeglądarkowa odsłona portalu.

Na początek mały wstęp – czym jest JakDojadę? Jest to serwis, który odpowiada na pytanie postawione w swojej nazwie, podając nam linie autobusowe/tramwajowe/trolejbusowe lub metra, dzięki którym dotrzemy pod wskazany przez nas adres. Dodatkowo podpowiada kiedy powinniśmy wyjść z domu, gdzie znajdziemy poszukiwany przystanek oraz wylicza średni czas potrzebny na przebycie podróży.

Przeczytaj całą recenzję na AntyApps

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobileAplikacje mobilne