Telekomy

Jak włączyć nielimitowany internet na 2 tygodnie w T-Mobile abonament, na kartę i MIX?

Grzegorz Ułan
7

Ten czas przedświąteczny to czas prezentów i drobnych upominków. Operatorzy też nie zapominają w tym okresie o swoich klientach, ogłaszając różnego rodzaju bonusy. Najnowsza promocja na 2 tygodnie nielimitowanego internetu przyda się zapewne wszystkim klientom T-Mobile.

Wszyscy klienci T-Mobile w ofertach abonamentowych, na kartę i MIX mogą sobie włączyć już dziś w aplikacji Mój T-Mobile nielimitowany internet mobilny. Promocja obowiązuje od dziś do 2 stycznia, co oznacza, że w każdego dnia w tym okresie możemy ją włączyć i cieszyć się nielimitowanym dostępem do sieci przez dwa tygodnie od dnia aktywacji.

Tegoroczne Mikołajki, jak i cały okres przedświąteczny, upłyną klientom T‑Mobile pod znakiem niepowtarzalnego prezentu. Każdy z nich za pomocą aplikacji „Mój T‑Mobile” może aktywować bezpłatny, nielimitowany internet na 2 tygodnie. Promocja została przygotowana z myślą o osobach korzystających z oferty abonamentowej (zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych oraz średnich firm ), na kartę oraz MIX. Operator przygotował prezent dla swoich klientów, by ułatwić im kontakt z najbliższymi oraz dzielenie się informacjami i życzeniami w tym wyjątkowym okresie w roku.

Jak włączyć tę promocję? Można to zrobić tylko z poziomu aplikacji mobilnej mój T-Mobile, wystarczy ją uruchomić, wybrać numer telefonu, na którym chcemy korzystać z promocji, następnie skorzystać z przycisku dodawania usług i przejść do zakładki - Pakiety Internetu, gdzie zaznaczamy opcję - Nielimitowany internet na Święta, po czym aktywujemy ją i możemy zacząć już korzystać z dostępu do sieci.

Co należy rozumieć tutaj przez pojęcie nielimitowany internet? Otóż możemy z niego korzystać bez limitu gigabajtów, ale z ograniczeniem prędkości do 20 Mb/s przy danych pobieranych oraz 10 Mb/s przy danych wysyłanych. Ograniczenie to działa zarówno w ofertach na abonament (regulamin promocji), jak i w ofertach MIX i na kartę (regulamin promocji).

Ciekawa propozycja, która przyda się klientom podczas świat, ale też i powinna wpłynąć na spopularyzowanie aplikacji Mój T-Mobile, co też powinno być z korzyścią dla klientów, bo to niezwykle wygodna forma zarządzania swoim kontem u operatora.

Źródło: T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu