Moje przemyślenia

Ivona na halloween - znowu to zrobili

Grzegorz Marczak
7

Podobnie jak w zeszłym roku również i tym razem Ivona przygotowała aplikację na Halloween. Tym razem mamy tylko jeden głos wampira Vlad the Glad, ale za to aplikacja jest w wielojęzyczna czyli można odsłuchać tekstu po Polsku, Brytyjsku lub Amerykańsku. Oto przykład jak Vlad czyta kawałek inform...

Podobnie jak w zeszłym roku również i tym razem Ivona przygotowała aplikację na Halloween.

Tym razem mamy tylko jeden głos wampira Vlad the Glad, ale za to aplikacja jest w wielojęzyczna czyli można odsłuchać tekstu po Polsku, Brytyjsku lub Amerykańsku. Oto przykład jak Vlad czyta kawałek informacji od Ivona.

Zabawa polega na tym, że wpisujemy wybrany przez nas tekst po czym jest on odczytywany przez strasznego wampira Vlada. Link do nagrania możemy przesłać maile jak również udostępnić w serwisach takich jak Facebook i Nasza Klasa.

Niestety w porównaniu do zeszłego roku z tej produkcji dużego buzzu nie będzie. Jakoś mało kreatywnie autorzy podeszli tym razem do tematu. Można było z Ivona i halloween wycisnąć znacznie więc - choć rozumiem, że nikt specjalnie nie angażuje się w takie jednorazowe akcje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

halloweenivona