8

Iphone we Francji bez simlocka

Francuskie prawo nakazuje aby sprzedawane na terenie kraju telefon nie były zablokowane na jednego operatora komórkowego. W taki oto sposób Francuzi dostaną Iphone bez simlocka ( frustracja amerykańskich klientów apple rośnie). Zapewne bardzo szybko iphone bez blokady pojawi sie na wszelkiego rodzaju aukcjach internetowych w europie i na świecie – czy jedynym wyjściem na legalny […]

Francuskie prawo nakazuje aby sprzedawane na terenie kraju telefon nie były zablokowane na jednego operatora komórkowego. W taki oto sposób Francuzi dostaną Iphone bez simlocka ( frustracja amerykańskich klientów apple rośnie).

Zapewne bardzo szybko iphone bez blokady pojawi sie na wszelkiego rodzaju aukcjach internetowych w europie i na świecie – czy jedynym wyjściem na legalny telefon iphone bez simlocka będzie kupienie go we Francji?

Bardzo możliwe, że wkrótce również polityka apple jeśli chodzi o walkę z „hackerami” odblokowującymi nielegalnie telefon się zmieni. Jak dowiedzieliśmy się wszyscy niedawno, Apple wypuści w lutym SDK (Software Development Kit – zestaw narzędzi dla programistów) dla iphone dzięki czemu developerzy będą mogli tworzyć bez problemów aplikacje na telefon.