Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Świat

Iphone - sczegóły pierwszego dnia

GM
Grzegorz Marczak
7

Apple nawet na rozpoczęcie sprzedaży przygotowało szczegółowy plan. Przede wszystkim apple nie chce dopuścić aby telefony pojawiły się przed 29 czerwca w obrocie. Co w związku z tym wymyślili? Otóż sklepy, w których będą sprzedawane telefony iphone czyli AT&T zostaną zamknięte 29 czerwca o godz...

Apple nawet na rozpoczęcie sprzedaży przygotowało szczegółowy plan. Przede wszystkim apple nie chce dopuścić aby telefony pojawiły się przed 29 czerwca w obrocie. Co w związku z tym wymyślili?

Otóż sklepy, w których będą sprzedawane telefony iphone czyli AT&T zostaną zamknięte 29 czerwca o godzinie 16:30. Po zamknięciu nastąpi dostawa telefonów iphone a sklepy zostaną ponownie otwarte o godzinie 18:00 i podobno mają być w tym dniu otwarte do późnych godzin wieczornych.boygeniusreport.com skąd pochodzi ta informacja (oraz obrazek) dodaje również, że w raz z telefonami iphone do sklepów trafią również pierwsze akcesoria takie jak : ładowarki samochodowe, dodatkowe ładowarki stacjonarne, etui na telefon i prawdopodobnie nawet pierwszy zestaw słuchawek z blutetooth.

Jak widać apple nawet  z pierwszego dnia sprzedaży potrafi zrobić wydarzenie marketingowe - bardzo ciekawy jestem czy, rzeczywiście 29 czerwca ludzie rzucą się do sklepów po te dość drogi telefon?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: